Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 20. szombat Teofil
old and typical hungarian Train on move, Budapest, Hungary.
Nyitókép: Mirco Baccaille/Getty Images

Felbolydul a közlekedés: rövidített útvonalon jár a 2-es metró

Pályafelújítás miatt az M2-es metró csütörtök és péntek este, valamint szombat és vasárnap egész nap csak a Deák Ferenc tér és a Déli pályaudvar között közlekedik, az Örs vezér tere és a Deák Ferenc tér között pótlóbuszok járnak ezekben az időszakokban.

Az M2-es metró csütörtök és péntek este, valamint szombat és vasárnap egész nap csak a Deák Ferenc tér és a Déli pályaudvar között jár pályafelújítás miatt, az Örs vezér tere és a Deák Ferenc tér között pótlóbuszok közlekednek majd – közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).

Az M2-es metró csütörtökön és pénteken 20.45-től jár majd rövidített útvonalon.

A közlekedési társaság jelezte: az Európai Politikai Közösség tanácskozására, valamint az informális uniós csúcstalálkozóra a fővárosba érkező delegációk közlekedésekor az M2-es metró a teljes vonalon jár.

Az Örs vezér tere és a Deák Ferenc tér között M2 jelzéssel pótlóbusz közlekedik majd, amely a Deák Ferenc térnél a 9-es autóbusz Kőbánya irányú megállóhelyéről indul. Az Örs vezér terénél a kőbányai oldali végállomásról indul a pótlóbusz, és megáll a Kerepesi útra kanyarodás után. Az Örs vezér tere zuglói végállomására érkezőknek itt célszerű átszállni.

Az Astoriánál az Örs vezér tere felé tartó pótlóbuszra a Kálvin tér irányú villamosmegállóban lehet felszállni. Szombaton és vasárnap a 9-es autóbusz és a 72-es trolibusz Astoria M megállóhelyét a Kálvin tér irányban áthelyezik a közútra – olvasható a közleményben.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor: már újabb oka is van a háborúra az uniós országoknak, mert odatették a pénzüket Ukrajnába

A Digitális Polgári Körök által szervezett háborúellenes gyűlések közül a legnagyobbra került sor Szegeden szombaton, a Lázár János országjárásának szegedi programjával összekötött eseményen felszólalt a kormányfő is. Arról beszélt, hogy 2026 az utolsó választás az európai háború előtt, a szankciók és a háború 20 milliárd eurót vett el Magyarországtól, a javító-nevelő intézetek most nem jól működnek, a büntetés-végrehajtás alá kell rendelni őket.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×