Infostart.hu
eur:
385.84
usd:
331.39
bux:
116113.6
2026. január 9. péntek Marcell

Halálos gyalogosgázolás Bonyhádnál – kérdőjelekkel

A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit.

Halálra gázoltak egy gyalogost kevéssel éjfél után Bonyhád külterületén – közölte a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu-n.

A tájékoztatás szerint személygépkocsi gázolta el a gyalogost, aki a helyszínen belehalt sérüléseibe. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit – írták.

Címlapról ajánljuk
A Szenátus korlátozná Donald Trump háborús jogkörét

A Szenátus korlátozná Donald Trump háborús jogkörét

Az amerikai szenátus megszavazta azt a határozatot, amely megtiltaná Donald Trump elnöknek, hogy törvényhozási felhatalmazás nélkül újabb katonai akcióba kezdjen Venezuelában. Közben Trump azt is közölte: Washington „még éveken át irányíthatja” a dél-amerikai országot.

Korlátozások léptek életbe az autópályákon az extrém hideg miatt

A télies útviszonyok és a hóhelyzet miatt előreláthatóan pénteken 11 órától 7,5 tonna össztömeg felett súlykorlátozást vezetnek be a tehergépjárművekre több autópályán és egy autóúton – közölte az Útinform.
inforadio
ARÉNA
2026.01.09. péntek, 18:00
Bartal Tamás
a Nemzeti Közút Zrt. igazgatóságának elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×