eur:
409.84
usd:
361.56
bux:
85558.14
2025. április 11. péntek Leó, Szaniszló
Összeroncsolódott személygépkocsik Budapesten, a Slachta Margit rakparton, a Margit híd közelében, miután frontálisan ütköztek 2022. július 29-én. A balesetben négyen megsérültek.
Nyitókép: Mihádák Zoltán

Súlyos baleset történt éjjel a Margit hídnál

Két embert a tűzoltók szabadítottak ki az egyik autóból.

Frontálisan összeütközött két személygépkocsi Budapest II. kerületében, a Schlachta Margit rakparton. Két ember beszorult az egyik járműbe. Őket feszítővágóval szabadították ki a fővárosi hivatásos tűzoltók – közölte a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

A pénteken, késő este történt balesetben összesen négyen sérültek meg.


VIDEÓAJÁNLÓ
Címlapról ajánljuk

Szakértő: Zelenszkij megtanulta Putyintól, hogyan kell nemet mondani Trumpnak

Az ukrán elnök az uniós csatlakozásra hivatkozva szabna új feltételeket a Washingtonnal tervezett szerződésben, de közben az idő sürgeti, mert új orosz offenzíva készül, és lassan kimerül az amerikai katonai segély – mondta az InfoRádióban Bendarzsevszkij Anton, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány igazgatója, a posztszovjet térség szakértője.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.04.11. péntek, 18:00
Kürti Gábor
a Magyar Kerékpárosklub elnöke
Hirtelen jött a fordulat a forintban

Hirtelen jött a fordulat a forintban

Pénteken hajnalban durva mozgással hároméves mélypontra ütötték a dollárt az euróval szemben 1,14 közelében, miután áttört előbb egy 17, aztán egy 14 éves trendvonalat az árfolyam. Emiatt a forint a zöldhasúval szemben 358-nál átmenetileg féléves csúcsra ugrott hajnalban. Aztán pénteken délig a dollárt még tovább ütötték, de közben a forint is hanyatlott az euróval szemben, átlépték a jegyzések a 410-es szintet, így új kéthavi mélypontra bukott az euróval szemben a forint. Ma este magyar idő szerint 10 óra után jön a S&P Global Ratings hitelminősítő döntése a magyar adósságbesorolásról, amelyre a befektetők kiemelten figyelnek. A magyar gazdaság kilátásai is terítékre kerülnek a Portfolio következő befektetői klubján, ahol neves közgazdászok vitatják meg az aktuális világgazdasági fejleményeket, gazdaságpolitikai döntéseket, monetáris politikai irányokat.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×