Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós

Baleset miatt lezárták az M6-ost

Kerülni a 6-os főúton lehet.

Baleset miatt teljes útlezárás van az M6-os autópálya Budapest felé vezető oldalán, Tengelic térségében - közölte a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság.

Azt írták: egy német rendszámú személygépkocsi bal hátsó kereke defektet kapott az M6-os autópálya 124-es kilométerénél, a tengelici lehajtó előtt. A sofőr elvesztette uralmát a járműve felett, és előbb a pályatesteket elválasztó szalagkorlátnak ütközött, majd visszasodródott a haladó forgalmi sávba, és keresztben az úton állt meg.

Hozzátették: a balesetben az eddigi adatok szerint egy nő sérült meg.

Közölték azt is, a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az autópálya Budapest felé vezető oldalát a tengelici csomópontnál lezárták, kerülni a 6-os főúton, az autópályára visszatérni pedig a Paks-Dél csomópontban lehet.

Címlapról ajánljuk
Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Az orosz-ukrán háború az elmúlt három és fél évben jóformán az egész világon megváltoztatta a légi közlekedést, hiszen Ukrajna felett tilos civil gépekkel repülni, Oroszország légterét pedig a kölcsönös szankciók miatt számos légitársaság nem használhatja. Ez mindent átalakított: az útvonalakat, a menetrendeket és az árakat is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
Tüzet nyitottak a francia katonák, Putyin megállapodott a világ legnépesebb országával - Háborús híreink Ukrajnáról szombaton

Tüzet nyitottak a francia katonák, Putyin megállapodott a világ legnépesebb országával - Háborús híreink Ukrajnáról szombaton

Drónokat észleltek csütörtök este a normandiai Brest kikötőjében található Ile Longue nevű katonai bázis felett, amely a francia nukleáris ballisztikus rakétákat hordozó tengeralattjáróknak ad otthont, a francia tengerészgyalogosok tüzet nyitottak a drónokra. Vlagyimir Putyin orosz elnök indiai látogatásán egy 70 pontos javaslatot fogadtak el Narendra Modi miniszterelnökkel. Az Egyesült Államok újra érvényesíteni kívánja dominanciáját a nyugati féltekén, erősíti katonai jelenlétét az indo–csendes-óceáni térségben, és felülvizsgálhatja Európához fűződő viszonyát.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×