Infostart.hu
eur:
382.06
usd:
327.94
bux:
109378.46
2025. december 5. péntek Vilma

Beállt az M7-es befelé - nem is kicsit

Szalagkorlátnak ütközött egy autó.

Több mint négy kilométeres a torlódás az M1-es és M7-es autópályák közös bevezető szakaszán Budapest felé egy felborult személyautó miatt - közölte az Útinform csütörtök reggel a honlapján.

Budaörs térségében a bevezetőn csak két sávon halad a forgalom a baleset miatt.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) tájékoztatása szerint az autó szalagkorlátnak ütközött, majd a tetejére borult. A vezető saját erejéből ki tudott szállni a járműből - írták.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta: ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 5. 10:02
×
×
×
×