Infostart.hu
eur:
378.62
usd:
318.57
bux:
130303.88
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia

A gyerekek nagyon nevettek Orbán Viktoron - videó

Meglátogatták a miniszterelnök dolgozószobáját és a kormány üléstermét is a Julianna Református Általános Iskola 3. osztályos ­diákjai.

A fővárosi iskola tanulóinak ajándék volt az országház látogatása, az osztály ugyanis sikerrel szerepelt néhány iskolai rendezvényen és lépett fel nyugdíjas-otthonokban - írja a Magyar Idők.

Az egyik szülő kérésének eleget téve engedték be a gyerekeket Orbán Viktor dolgozószobájába. Sőt, a miniszterelnök értesülve erről a különleges kívánságról, saját maga fogadta az iskola diákjait, akiknek nem csupán a dolgozószobáját mutatta meg, hanem a kormány üléstermébe is beengedte őket.

Ha máskor is tudni szeretne hasonló hírekről, vagy elmondaná a véleményét, lájkolja az InfoRádió Facebook-oldalát!

Címlapról ajánljuk
Szakértő: folyamatos Európa versenyképességének hanyatlása

Szakértő: folyamatos Európa versenyképességének hanyatlása

Európa versenyképességének javítása az egyik legfontosabb céljuk és feladatuk is az uniós vezetőknek. Ehhez azonban számtalan változtatásra van szükség. Horváth Sebestyén, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzője erről beszélt az InfoRádióban az informális EU-tanácsülés mentén.

Marad az árrésstop

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter bejelentéseket tett a kátyúhelyzetről, a rezsistopról, az árréskorlátról, a nemzeti petícióról és az ukrán fenyegetésről is, majd Vitályos Eszter kormányszóvivővel együtt újságírói kérdésekre is válaszoltak. A gödi Samsung-gyár ügyében Gulyás Gergely kérdésre válaszolva azt mondta, egy hatósági ügyből akar a sajtó politikai ügyet kreálni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×