Infostart.hu
eur:
352.73
usd:
308.51
bux:
139369.95
2026. június 22. hétfő Paulina

Újabb magyar egység indul Afganisztánba

Debrecen főterén elbúcsúztatták az Afganisztánba utazó katonákat.

Szekeres Imre honvédelmi miniszter hangsúlyozta: az afganisztáni misszió a NATO legfontosabb vállalása, a magyar külpolitika, védelempolitika fontos eszköze. A Református Nagytemplom előtt rendezett ünnepségen megtartották az V. Bocskai István Lövészdandár parancsnoki beosztásának ünnepélyes átadás-átvételét is.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×