Infostart.hu
eur:
352.63
usd:
308.33
bux:
139341
2026. június 22. hétfő Paulina

Munkához lát a a Kormányzati Válságmegelőző és Válságkezelő

Még a hét elején megalakul és megtartja első ülését a Kormányzati Válságmegelőző és Válságkezelő.

A testületet Gyurcsány Ferenc kormányfő vezeti majd, tagjai pedig az érintett miniszterek. A központ a tervek szerint kéthetente ülésezik majd, de szükség esetén gyakrabban is összehívhatják.

Feladata a válságkezelésben fontos intézkedések előkészítése lesz. A válságkezelő központ elindítását még január 16-án, az MSZP elnökségének noszvaji ülése után jelentette be a miniszterelnök.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×