Az oktatási tárca közölte: az adott intézmény igazgatója dönthet úgy, hogy nem tartják meg a tanórákat, ám a diákok felügyeletérol gondoskodni kell.
Ha egy iskolában nem rendelnek el szünetet, akkor a bejáró tanulók és dolgozók távolmaradását igazolt hiányzásként fogadják el.
Ömlik vissza a pénz az NKA kasszájába, egyre többen mondanak le a támogatásokról







