Az ünnepségen felolvasták az Aranycsapat kapitánya özvegyének levelét, majd - többek között - Demszky Gábor főpolgármester és Gajda Péter, Kispest polgármestere méltatta minden idők legnépszerűbb magyar futballistáját.
Érdemes észben tartani: különleges munkaszüneti nap jön jövő héten










