Infostart.hu
eur:
360.32
usd:
308.97
bux:
0
2026. augusztus 26. szerda Izsó

Fennakadt a kerítésen és kihűlt egy férfi Timáron

Fennakadt a kerítésen és kihűlt egy férfi Timáron csütörtökre virradóra - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei rendőrség.

A 66 éves helyi lakost az arra járók vették észre, riasztották a mentőket, de az újraélesztés nem járt eredménnyel - mondta a megyei főkapitányság sajtószóvivője.

Fülöp Gergely közölte: a szerencsétlenül járt ember éjjel haza tartva nem tudta kinyitni a kertkapuját, ezért megpróbált átmászni a kerítésen, de beakadt a lába, amelyet nem tudott kiszabadítani.

Az elsődleges adatok szerint a férfi halálát kihűlése okozhatta.

Címlapról ajánljuk

Csiki Gergely: a fő kérdés, hogy lehet egyensúlyt teremteni a kiadási vágyak mellett

Jelzésértékű, hogy 7 százalék fölé kellett emelni az idei költségvetés várható hiányát. Most mindenki arra kíváncsi, hogy kezelhető-e a helyzet megszorítások nélkül. A Portfolio makrogazdasági elemzőjét erről, illetve a piacok bizalmának várható feltételeiről kérdezte az InfoRádió.
inforadio
ARÉNA
2026.08.26. szerda, 18:00
Szabó Álmos
úszóedző, Illés Fanni, Pap Bianka és Milák Kristóf mestere
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×