2026. május 5. 16:02
Balogh Gábor a „Bringázz a suliba!” programról: fontos beépíteni a mozgást a gyerekek életébe
Május 4. és 29. között országszerte 200 hazai iskolában valósul meg az aktív közlekedést népszerűsítő „Bringázz a suliba!” program – számolt be az InfoRádiónak a Magyar Diáksport Szövetség elnöke.