Infostart.hu
eur:
390.93
usd:
336.67
bux:
122655.67
2026. március 24. kedd Gábor, Karina

Gondot okoz a nagy szél Rióban

Az erős szél miatt nem edzhettek az evezősök hétfőn a Rio de Janeiró-i olimpia versenyhelyszínén.

A szervezők csak annyit közöltek: olyan erősen fúj a szél a városban, hogy kénytelenek törölni a hétfői tréninget az evezőspályán.

Az időjárás eddig nem segíti az ötkarikás játékok rendezőinek dolgát: a hajók ki- és bepakolását szolgáló vitorlásrakodó szombaton a viharos időben összeomlott, vasárnap pedig homokzsákokkal kellett megvédeni a magas hullámoktól a Copacabana mentén kialakított televízió-stúdiókat.

Címlapról ajánljuk
Feltartóztathatatlan az AfD  – már Németország nyugati felében is

Feltartóztathatatlan az AfD – már Németország nyugati felében is

Megalakulása óta szinte töretlen a radikális jobboldalinak tartott AfD szárnyalása. A két nyugati tartományban márciusban tartott helyi parlament választásokon az ellenzéki párt megduplázta eredményét, de a java az elemzők szerint szeptemberben, a keleti tartományokban tartandó választásokon következhet.
inforadio
ARÉNA
2026.03.25. szerda, 18:00
Csiki Varga Tamás
a Stratégia és Védelem Konzultációs Csoport elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×