Infostart.hu
eur:
382
usd:
327.94
bux:
109069.32
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: MICHELLER SZILVIA

Gólveszélyes szerb szélsőt akasztott le a Ferencváros

23 éves kora ellenére rengeteg klubban megfordult már Aleksandar Cirkovic.

A Ferencváros labdarúgócsapatában folytatja pályafutását a balszélsőként bevethető Aleksandar Cirkovic.

Az Eintracht Frankfurt elleni csütörtöki idegenbeli Európa-liga-mérkőzésre készülő zöld-fehérek szerdán honlapjukon jelentették be, hogy leigazolták a szerb élvonalban érdekelt Topolyától a 23 éves Cirkovicot.

Cirkovic az osztrák Admira Wacker Mödlingben ismerkedett meg a labdarúgással, majd szerepelt az FC Admirában, a szerb második ligás Macvában, a spanyol harmadosztályú Gimnástic de Tarragonában, a szerb Vozdovacban, az orosz Szamarában, aztán 2023 júliusában kölcsönben tért vissza Szerbiába, a Topolyához. Ott féléves kölcsönszerződés után, tavaly nyáron végleg szerződtette a Konferencia-liga főtábláján is szereplő együttes.

A Topolyában 68 mérkőzésen 21 gólt szerzett.

Címlapról ajánljuk
Karácsonyi roham ide vagy oda, a kereskedelmi szövetség borúsnak látja a helyzetet

Karácsonyi roham ide vagy oda, a kereskedelmi szövetség borúsnak látja a helyzetet

Az Országos Kereskedelmi Szövetség álláspontja szerint még egy erős karácsonyi roham sem fogja egyenesbe hozni a kiskereskedelmi forgalom éves alakulását. Kozák Tamás, az OKSZ főtitkára szerint az árrésstopnak nincs jelentős hatása az élelmiszer-kereskedelem növekedésére, miközben az intézkedés jelentős károkat okoz az üzletláncoknak.

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta: ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×