Infostart.hu
eur:
364.52
usd:
316.16
bux:
146688.57
2026. augusztus 2. vasárnap Lehel
Cristiano Ronaldo, a portugál válogatott csapatkapitánya sajtóértekezleten vesz részt a Lisszabon közelében lévő Oeirasban 2023. szeptember 6-án. Portugália szeptember 8-án Szlovákia ellen játszik labdarúgó Európa-bajnoki selejtező mérkőzést a J csoportban Pozsonyban.
Nyitókép: MTI/EPA-LUSA/Rodrigo Antunes

Nem tesz le C. Ronaldóról a portugál válogatott

Pedig a csapat edzője azt ígérte az Eb után, új korszak kezdődik 2026-ig - akkor CR7 már 41 éves lesz.

Cristiano Ronaldo is meghívót kapott Roberto Martínez szövetségi kapitánytól a labdarúgó Nemzetek Ligájára készülő portugál válogatott 25 fős keretébe.

Az al-Nasszr 39 éves játékosa 130 góllal vezeti a férfiak nemzetközi örökranglistáját, azonban

nem sikerült betalálnia az idei kontinenstornán, amelyen a portugálokat a negyeddöntőben búcsúztatta a francia válogatott.

A spanyol szakvezető akkor azt mondta, egy új ciklus kezdődik a 2026-os világbajnokságra - Ronaldo akkor már 41 éves lesz.

Először kapott meghívót a Chelsea védője, Renato Veiga, a francia élvonalbeli Lille-ben szereplő Tiago Santos, valamint a Sporting mindössze 17 éves játékosa, Geovany Quenda is.

A portugálok az A csoportban szerepelnek, a skótok és a horvátok mellett a lengyel válogatott lesz az ellenfelük a csoportmérkőzések során.

Címlapról ajánljuk
Elvesznek a betegek a digitális egészségügy útvesztőjében

Elvesznek a betegek a digitális egészségügy útvesztőjében

A magyar lakosság számára elérhető digitális egészségügyi ökoszisztéma három pillére – az EESZT, az EgészségAblak és az Egészségvonal – külön-külön már bizonyította létjogosultságát, de a felhasználók fejében ezek nem egy egységes rendszer részei – derül ki a PWC kutatásából. Remete Gergő, a PwC Magyarország egészségügyi tanácsadási csapatának vezetője az InfoRádiónak elmondta: a felhasználóknak proaktívabb és átláthatóbb rendszerre van szükségük a könnyebb ügyintézés érdekében.

Az atomerőmű leállása mellbevágja a paksiakat

Zuhanyzókonténerek telepítésével, közintézmények megnyitásával segíti az atomerőmű leállítása miatt melegvíz nélkül maradó paksiakat az önkormányzat.
inforadio
ARÉNA
2026.08.03. hétfő, 18:00
Kaiser Ferenc
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×