Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 17. szombat Antal, Antónia
Gulácsi Péter, az RB Leipzig kapusa csapatának a német első osztályú labdarúgó-bajnokságban a Bayern München ellen játszott mérkőzésén Lipcsében 2021. szeptember 11-én.
Nyitókép: MTI/EPA/Filip Singer

Gulácsi Péter megnyugtató videót posztolt

Lapértesülések szerint Gulácsi Péter azért nem tudott elutazni az RB Leipzig edzőtáborába, mert egy bakteriológiai fertőzés miatt újabb kisebb műtétet hajtanak végre rajta.

Egy keresztszalag-sérülés a futballista egyik legnagyobb ellensége, noha a példák azt mutatják, egyáltalán nem mindegy, hogy elülső vagy hátsó keresztszalag sérül.

Gulácsi Péternek a Celtic elleni októberi BL-mérkőzésen a jobb térdében az elülső keresztszalag szakadt el, a pontos diagnózis megismerésekor már tudni lehetett, hogy hosszú kihagyás, nehéz rehabilitáció vár rá.

Úgy tűnt, a jó ütemű gyógyulás, ezzel összefüggésben a rengeteg munka eredményeként elutazhat az újév első napjaiban a lipcsei klub edzőtáborába, Abu-Dzabiba, de erről le kellett mondania.

Ugyanakkor a magyar válogatott első számú kapusa – talán érzékelve azt is, milyen sokan aggódnak felépüléséért – feltöltött a közösségi médiába egy videót, amelyből az derül ki, kifejezetten jó állapotban van a lába ahhoz képest, hogy három hónapja sérült meg.

Így aztán megvan a remény a teljes felgyógyulásra, még ha a mostani váratlan és kényszerű beavatkozás talán meg is nyújtja valamivel a teljes felgyógyulás idejét.

Gulácsi Péter Facebook-sztorija itt nézhető meg!

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről
DPK

Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről

Miskolcon a digitális polgári körök gyűlésének vendége volt Orbán Viktor. Az esemény leginkább kérdezz-felelek formában zajlott, a megjelentek kérdezhettek a pártelnök-miniszterelnöktől. A Tisza Pártot és a DK-t a háborúfenntartók közé igyekvő pártoknak nevezte, a városiakat pedig kérte, döntsék el, hogy egy nagy ipari beruházást szeretnének, vagy több kisebbet, és ha eldöntötték, akkor áll rendelkezésre. Bejelentette, hamarosan 900 ezer forint lesz az átlagos tanárbér. Kijelentette, a Benes-dekrétumok ügyét rendbe kell tenni, a joghátrányt szenvedők segítséget fognak kapni. Jelezte, a Kassa-Miskolc gyorsvasút beleilleszkedne a kormány nemzetstratégiájába. Orbán Viktor felsorolta nagy terveit is, megnevezte közülük a legnagyobbat. Tényként jelentette ki, hogy Nyugat-Európa vezetői háborúba fognak menni.

Könyörgőre fogja az operatív törzs: nincs vége a télnek, visszatér a -20 fok

A meteorológiai előrejelzések alapján szombaton a Nyugat-Dunántúlon minimális ónos esőre, míg az országban többfelé ködre kell számítani, vasárnap estétől pedig újra extrém hideg, akár -15, -20 Celsius-fok is várható, elsősorban az északkeleti országrészben – közölte az operatív törzs szombaton.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×