Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 7. vasárnap Ambrus

Így lehet 6,2 másodperc alatt gólt lőni az olasz élvonalban

Mindössze 6,2 másodperc alatt szerzett vezetést az olasz labdarúgó-élvonalban, a Serie A-ban az AC Milan. A portugál Leao úgy szerzett gólt, hogy a meccsen addig az ellenfél játékosai egyszer sem értek labdához.

A szenvedő fél a Sassuolo volt a Mapei Stadionban. A középkezdésből legurított labdával Hakan Calhanoglu megindult, majd kiugratta a védők közé berobbanó Leaót. A portugál csatár labdája bejutott a hálóba – s mindössze 6,2 másodperc telt el a meccsből.

Korábban még soha nem esett ilyen gyors gól a Serie A-ban, a korábbi rekordot 2001 óta Paolo Poggi tartotta, aki 8,2 másodperc alatt szerzett gólt.

A Milan 2-1-re nyerte a mérkőzést, s továűbbra is vezet az olasz bajnokságban.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
Karácsonyi Signature PRO akció: két hónapig féláron

Karácsonyi Signature PRO akció: két hónapig féláron

Karácsony alkalmából ismét különleges akcióval kedveskedünk olvasóinknak: december 1-jén útnak indított kampányunk keretében fél áron adjuk a Signature PRO előfizetésünket, ráadásul két hónapra. Most még inkább megéri csatlakozni az előfizetők táborához, akik egyedi elemzésekben, máshol nem megtalálható online befektetői rendezvényekben, ingyenes konferenciabelépőkben, különleges tartalmakban részesülnek. És amit ígérhetünk régi és új előfizetőinknek is: folyamatosan fejlesztjük előfizetői tartalmainkat, formátumainkat, hamarosan újabb bejelentésekkel érkezünk.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 7. 06:30
×
×
×
×