Infostart.hu
eur:
364.52
usd:
316.16
bux:
146688.57
2026. augusztus 2. vasárnap Lehel
Novak Djokovic és felesége, Jelena Djokovic a Laureus Sport Világdíjak átadási ünnepségén Monacóban 2019. február 18-án.
Nyitókép: MTI/AP/Claude Paris

Djokovic nem kérne a koronavírus-oltásból

Ha már lenne koronavírus elleni védőoltás, Novak Djokovic, a szerbek teniszsztárja akkor sem adatná be magának.

A világelső kedden közölte, hogy személy szerint ellenzi az egyelőre kutatási fázisban lévő vakcinát, és ha valamikor kötelezővé tennék, akkor döntenie kellene.

"Nem szeretném, ha valaki rám kényszerítené az oltást. A feleségemmel együtt a természetes gyógyulást támogatjuk" – mondta a 17-szeres Grand Slam-bajnok, majd hozzátette, ugyanakkor nyitott arra, hogy adott esetben megváltoztassa a véleményét.

Szerbia egyik vezető járványszakértője, Predrag Kon úgy vélekedett, hogy Djokovicnak nem kellene oltásellenes kijelentéseket tennie, mert az ő szavai nagy hatással vannak az ország közvéleményére.

A március eleje óta szünetelő teniszidény leghamarabb július 13-án folytatódhat.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk
Isten áldja meg Magyarországot - Magyar Péter bejelentése Paksról, keményen fogalmazott a kormányfő

Isten áldja meg Magyarországot - Magyar Péter bejelentése Paksról, keményen fogalmazott a kormányfő

Videóüzenetben számolt be a teljes paksi leállásról, az aktuális fogyasztási adatokról, valamint az ország energiarendszerének állapotáról a miniszterelnök – közölte a kormányfő hivatalos közösségi oldala.

Hack Péter: a mandátumkorlátozás erősen kérdéses

A mandátum időkorlátozás egy része a régi jogszabály visszaállítása, így kiállhatja az alkotmányosság kérdését – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Hack Péter, az ELTE emeritus professzora, jogász, volt politikus.
inforadio
ARÉNA
2026.08.03. hétfő, 18:00
Kaiser Ferenc
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem docense
Ukrajna több térségben is csapást mért Oroszországra - Háborús híreink vasárnap

Ukrajna több térségben is csapást mért Oroszországra - Háborús híreink vasárnap

Újabb ukrán dróntámadások érték vasárnap hajnalban Oroszország több térségét: jelentések szerint találat érte az engelsi légibázist, a szaratovi olajfinomítót és egy Szamara környéki logisztikai központot is. A szaratovi régió kormányzója két halálos áldozatról és civil létesítmények megrongálódásáról számolt be, Moszkva közelében pedig hat drónt semmisített meg az orosz légvédelem. Kijev eközben folytatja az orosz energetikai és katonai infrastruktúra elleni mélységi csapásokat. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz–ukrán háború vasárnapi fejleményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×