Infostart.hu
eur:
378.15
usd:
318.09
bux:
129732.53
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia

Fucsovics párosban is kikapott az első meccsén Miamiban

Fucsovics Márton az egyeshez hasonlóan párosban is elveszítette az első mérkőzését a Miamiban zajló keménypályás tenisztorna férfi versenyében.

Fucsovics párosban a cseh Roman Jebavyval indult, de az első fordulóban - a 32 között - a harmadik helyen kiemelt, párosban 23-szoros Grand Slam-tornagyőztes amerikai Bryan testvérekkel szemben nem volt sok esélyük. Utóbbiak egy sima és egy szorosabb szettben végül 58 perc alatt győztek.

Fucsovics egyesben 29. kiemeltként az első fordulóban nem lépett pályára, a következő körben pedig pénteken három szettben kikapott a kanadai Felix Auger-Aliassimetől.

Eredmény, férfiak, 8,4 millió dollár (2,35 milliárd forint) összdíjazás:

páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért):

Bob Bryan, Mike Bryan (amerikaiak) - Fucsovics Márton, Roman Jebavy (magyar, cseh) 6:1, 6:4

Címlapról ajánljuk
Szakértő: folyamatos Európa versenyképességének hanyatlása

Szakértő: folyamatos Európa versenyképességének hanyatlása

Európa versenyképességének javítása az egyik legfontosabb céljuk és feladatuk is az uniós vezetőknek. Ehhez azonban számtalan változtatásra van szükség. Horváth Sebestyén, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzője erről beszélt az InfoRádióban az informális EU-tanácsülés mentén.

Marad az árrésstop

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter bejelentéseket tett a kátyúhelyzetről, a rezsistopról, az árréskorlátról, a nemzeti petícióról és az ukrán fenyegetésről is, majd Vitályos Eszter kormányszóvivővel együtt újságírói kérdésekre is válaszoltak. A gödi Samsung-gyár ügyében Gulyás Gergely kérdésre válaszolva azt mondta, egy hatósági ügyből akar a sajtó politikai ügyet kreálni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×