INFORÁDIÓ
2023. március 20. hétfő
Klaudia

labdarúgás

marco rossi

dac

dunaszerdahely

Váratlan fordulat: Marco Rossi egyelőre marad Dunaszerdahelyen

Infostart

Közleményt adott ki a DAC, amelyből kiderül: az új magyar szövetségi kapitány tovább dolgozik Dunaszerdahelyen, amíg meg nem találják a méltó utódát.

A közleménye szerint a DAC futballklub tudomásul veszi a tényt, hogy Marco Rossi elfogadta a Magyar Labdarúgó-szövetség ajánlatát, és ő lett a magyar felnőttválogatott szövetségi kapitánya az elkövetkező két évre, de a közös megegyezés szerint az Európa-ligában továbbra is Marco Rossi irányítja a csapatot, egészen az utódja kinevezéséig.

Dunaszerdahelyen még keresik Marco Rossi utódját
MTI Fotó: Czeglédi Zsolt
Dunaszerdahelyen még keresik Marco Rossi utódját
MTI Fotó: Czeglédi Zsolt

"Ez új helyzet a klubunk számára, és a klubvezetés mindent megtesz annak érdekében, hogy megtaláljuk a vezetőedzőnk megfelelő utódját, aki 25 év után ismét kivezette klubunkat az európai kupaküzdelmekbe" - írja a felvidéki klub, amely az olasz edzőnek és az egész stábjának sok sikert kíván a magyar válogatott élén. Így az is kiderül a közelményből, hogy Rossi mellett Cosimo Inguscio és Giovanni Constantino is Magyarországra távozik.

A címlapról ajánljuk

×
×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018