Infostart.hu
eur:
364.55
usd:
309.16
bux:
139128.42
2026. április 15. szerda Anasztázia, Tas

Nagyot lépett előre a magyar válogatott

Magyarország hat helyet javítva 53. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáján, melyet változatlanul a világbajnok német csapat vezet.

A FIFA legfrissebb rangsorában a magyar válogatott vb-selejtezős ellenfelei közül az Európa-bajnok portugálok továbbra is harmadikak, míg a svájciak - akik Bázelben 5-2-re múlták felül a magyarokat - négy helyet rontva a 11. pozícióba csúsztak vissza. A sorban a Budapesten 1-0-s vereséget szenvedett Feröer-szigetek a 95., míg Lettország a 129., Andorra pedig a 144.

A lista élén nincs változás a legutóbbi rangsorhoz képest, a németeket továbbra is a brazilok követik másodikként.

Címlapról ajánljuk
Magyarics Tamás az új magyar–amerikai kapcsolatokról: két személyes ígéret sorsa lehet kérdéses

Magyarics Tamás az új magyar–amerikai kapcsolatokról: két személyes ígéret sorsa lehet kérdéses

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem emeritus professzora szerint bár várhatóan változni fognak a magyar-amerikai kapcsolatok a Tisza Párt választási győzelmével, de mindez nem jelenti azt, hogy a kormánytól független megállapodások, például a hadiipari eszközbeszerzések leállnának. Magyarics Tamást kérdezte az InfoRádió az Aréna című műsorban.

Toroczkai Lászlóval is egyeztetett a köztársasági elnök

A Mi Hazánk elnökével, Toroczkai Lászlóval is egyeztetett Sulyok Tamás köztársasági elnök a hivatalában szerdán. Az államfő egymás után fogadta az új Országgyűlésbe bejutó pártok vezetőit. Magyar Pétert felkérte kormányalakításra, az új Országgyűlés alakuló ülése május 6-7. környékén lehet.
inforadio
ARÉNA
2026.04.15. szerda, 18:00
Nyeste Orsolya az Erste vezető elemzője
Madár István a Portfolio vezető elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×