eur:
411.62
usd:
394.92
bux:
85032.38
2025. január 21. kedd Ágnes

Nagy szívesség a Barcelonának

Véget vetett négymeccses nyeretlenségi sorozatának az Athletic Bilbao a spanyol labdarúgó-bajnokságban: a baszk együttes hazai pályán 1-0-ra győzött a Sevilla ellen a nyolcadik fordulóban.

A vendéglátók három pontot érő gólját Mikel Vesga szerezte a 43. percben.

A két csapat bajnoki párharcában legutóbb 2013 decemberében fordult elő, hogy nem a házigazda győzött.

A Sevilla a fordulót a második helyről kezdhette meg, vereségével azonban a Barcelona növelheti előnyét az élen, ha győzni tud az Atletico ellen Madridban.

Címlapról ajánljuk
Csizmazia Gábor az Arénában Donald Trump embereiről, terveiről és a furkósbotjáról

Csizmazia Gábor az Arénában Donald Trump embereiről, terveiről és a furkósbotjáról

Donald Trump elnöki beiktatása után a Magyarország és Európa számára különösen fontos kérdésekről, jogszabályalkotásról, a NATO-ról és sok minden egyébről beszélt Csizmazia Gábor, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa az InfoRádió Aréna című műsorában.

Fico–Orbán találkozó: bejelentették, Magyarország segíti ki Szlovákiát

A Török Áramlaton keresztüli, kitárgyalt többletkapacitás épp annyi, amennyire most Szlovákiának szüksége van, úgyhogy meg is kapja. Ukrajna pedig számíthat ellenlépésekre azért, mert leállította területén keresztül az orosz gáz továbbítását - derült ki a két miniszterelnök kedd délutáni sajtótájékoztatóján.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.01.22. szerda, 18:00
Varga-Bajusz Veronika
a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×