Infostart.hu
eur:
379.49
usd:
319.94
bux:
129447.89
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Vettel rosszul lett az új fejvédőtől - videóval

Vettel rosszul lett az új fejvédőtől - videóval

Sebastian Vettel elmondta, hogy a pajzsnak becézett fejvédő délelőtti tesztje során rosszul lett, a hajlított "szélvédővel" vezetni nem volt valami jó élmény.

A Forma-1-es Brit Nagydíj péntek délelőtti szabadedzésén a ferraris Sebastian Vettel volt az első versenyző, aki a pályán próbálta ki a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) által kifejlesztett és 2018-tól bevezetni kívánt "pajzsot".

Vettel rosszul lett az új fejvédőtől - videóval

"Kissé elszédültem tőle" - mondta Vettel a Sky Sportsnak, hozzátéve, hogy szerinte a görbület miatt van, mert elég nagy a torzítás. Elmondta még, hogy ki- és beszállásnál nem jelentene akadályt, előbbinél is inkább csak megszokás kérdése, balesetnél sem jelentene gondot.

Az sem tetszett a pilótának, hogy a "szélvédő" erős áramlatot generál, és az egyenesekben előrenyomja a sisakot.

Címlapról ajánljuk
Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Nemhogy félig, hanem majdnem tele van a pohár – így értékelte a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, hogy a férfi és a női válogatott is két-két döntőt játszott bő fél éven belül. A sportvezető az InfoRádióban azt mondta, a vesztes finálékból is sokat lehet tanulni, és a magyar játékosoknak motiváló erőnek kell lennie, hogy legközelebb bebizonyítsák, ők a legjobbak, és képesek döntőt nyerni.

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×