Infostart.hu
eur:
382.28
usd:
323.39
bux:
125061.81
2026. január 24. szombat Timót

NBA - Megvan a Lakers hetedik sikere

A Los Angeles Lakers hazai pályán kilenc ponttal legyőzte a Philadelphia csapatát az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) pénteki játéknapján.

A liga két sereghajtója találkozott egymással, hiszen a Lakers a nyugati, a Philadelphia pedig a keleti főcsoportban utolsó. A hazaiak közül vállfájdalmai miatt ezúttal is hiányzott a szezon végén visszavonuló Kobe Bryant.

A mezőny legeredményesebb játékosaként csapattársa, Louis Williams 24 pontot dobott, ennek felét a negyedik negyedben. A mostani idényben a Lakers először tudta megnyerni két egymást követő meccsét, így hetedik sikerét könyvelhette el.

Sorozatban elért négy győzelme után vesztett a Dallas, amelynek a 14 pontig jutó grúz center, Zaza Pacsulia volt a legeredményesebb játékosa Miamiban. A hazaiak közül 25 pontjával és 19 lepattanójával Hassan Whiteside emelkedett ki. Dwyane Wade, aki ezúttal csak csereként kapott lehetőséget, 10 pontig jutott.

Eredmények:
Washington Wizards-Orlando Magic 103-91
Miami Heat-Dallas Mavericks 106-82
Toronto Raptors-Charlotte Hornets 104-94
Chicago Bulls-New York Knicks 108-81
Los Angeles Lakers-Philadelphia 76ers 93-84

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.26. hétfő, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
Ma is összeomlott a dollár, menetel a forint!

Ma is összeomlott a dollár, menetel a forint!

Enyhül a grönlandi feszültség a részvénypiacok szerint. A dollár és a kötvénypiacok szerint viszont más a helyzet. Adják a dollárt, turbulencia a globális kötvénypiacokon. Eközben a japán jenben súlyos sztori kezd kibontakozni, miközben a forint piacán is érdekes fejlemények bontakoznak ki. Magyar idő szerint pénteken késő estére a forint több éve nem látott szintre erősödött a dollárral szemben, a 323-as kezdetű szinteken is magabiztosan mozgott, míg a dollár nagyot zuhant a nap folyamán, az euróval szemben messze 1,18 fölé szaladt az árfolyam, ez szeptember óta nem látott dollárgyengeséget jelez.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×