Infostart.hu
eur:
382.29
usd:
322.34
bux:
125578.45
2026. január 26. hétfő Paula, Vanda

Férfi vízilabda MK - Szolnok-Szeged és OSC-Eger az elődöntőben

A hétfői sorsolás szerint a címvédő Szolnok a Szegeddel, míg a tavaly finalista OSC a házigazda Egerrel mérkőzik meg a férfi vízilabda Magyar Kupában elődöntőjében.

A magyar szövetség honlapja arról számolt be, hogy az előzetes tervek szerint december 12-én, szombaton rendezik a két összecsapást, méghozzá 12.00 és 13.30 órától, a döntőt pedig vasárnap, 16.30-kor kezdik a Bitskey-uszodában. Bronzmérkőzést nem rendeznek.

A hétvégi negyeddöntők során a Szolnok a Debrecent, a Szeged a Kaposvárt, az Eger a Ferencvárost, az OSC pedig a Honvédot búcsúztatta.

Magyar Kupa programja:
december 12., szombat:
elődöntők:
Szolnoki Dózsa-Közgép - Szeged-Diapolo 12.00
A-Híd-OSC-Újbuda - ZF-Eger 13.30

december 13., vasárnap:
döntő: 16.30

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.26. hétfő, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
Teljesek az amerikai biztonsági garanciák Ukrajna számára, ezrek fagyoskodnak Kijevben – Háborús híreink hétfőn

Teljesek az amerikai biztonsági garanciák Ukrajna számára, ezrek fagyoskodnak Kijevben – Háborús híreink hétfőn

Volodimir Zelenszkij ukrán elnök vasárnap bejelentette, az Ukrajnának adandó amerikai biztonsági garanciákról szóló dokumentum 100 százalékban megvan, már csak aláírásra, illetve az amerikai és az ukrán törvényhozás általi ratifikációra vár. A bejelentés azt mutatja, hogy előrelépés történt az Abu Dzabiban pénteken és szombaton zajlott, háromoldalú (orosz, ukrán, amerikai) tárgyalásokon, amelyek e hét vasárnapján folytatódnak. Az orosz támadások azonban nem maradnak abba: Vitalij Klicsko kijevi polgármester tegnapi bejelentése szerint a fővárosban 1300 épület maradt fűtés nélkül az orosz csapások nyomán. Cikkünk folyamatosan frissül az ukrajnai háború eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×