356.05
68088.24
2024. május 18. szombat Alexandra, Erik

Premier League - A 95. perc végén egyenlített a Sunderland

Eredményes hajrával döntetlenre mentette a Cardiff City elleni szombati mérkőzését a Sunderland az angol labdarúgó Premier League 19. fordulójában.

A sereghajtó vendégcsapat 2-0-s hátrányban a 83. percben szépített, majd az ötperces ráadás utolsó pillanataiban egyenlített.

Eredmények:
Cardiff City-Sunderland 2-2 (1-0)

korábban:
West Ham United-West Bromwich Albion 3-3 (1-2)
Norwich City-Manchester United 0-1 (0-0)
Manchester City-Crystal Palace 1-0 (0-0)

20. Sunderland 19 15-32 14

Szuperhatalmak versengenek egymással azért, ami egyre keresettebb az egész világon

Rengetegféle chipet gyártanak világszerte, amelyek még inkább kompatibilisebbek azokkal a felhasználási területekkel, ahol félvezetőket használnak – mondta az InfoRádióban a chipek jelentőségéről és egyre hangsúlyosabb szerepéről elemzést író Tasnádi Zsombor. Arról is beszélt, hogy a legmodernebb chipeket a hadiipar is beveti, rakétarendszerek vezérléséhez használják.

Már itthon is megvásárolható egy új eszköz, ami nagyon hasznos a cukorbetegeknek

A szenzor a könnyen megoldható beültetést követően folyamatosan adatokat szolgáltat arról, hogy pontosan mennyi glükóz van a szervezetben. Kis János Tibor diabetológus szakorvos az InfoRádióban elmondta: az ujjbegyes méréssel szemben az okostelefonnal összekapcsolható szenzor 1–5 percenként mér, és naponta 288–1440 eredményt mutat.
2024.05.21. kedd, 18:00