356.05
68088.24
2024. május 18. szombat Alexandra, Erik

Hat gólt szerzett a Real Madrid

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának előre hozott mérkőzésén a Real Madrid hazai pályán 6-2-es győzelmet aratott a Málaga ellen, így megszilárdította második helyét a bajnokságban.

A Madrid gólszerzői: Albiol 3., C. Ronaldo 26., Özil 33., Benzema 45+1., Modric 63., Di María 91. A Málaga két góljának szerzői: Santa Cruz 15. és Antunes 36.

A Real gyorsan megszerezte első gólját: Raúl Albiol értékesítette Luka Modric átadását a 3. percben. Nem sokkal később a Málaga egyenlített. A 21. percben Sergio Sánchez szabálytalankodott a 16-oson belül: kiállítás + tizenegyes, amit viszont C. Ronaldo kihagyott. Öt perccel később Ronaldo szabadrúgást lőhetett, és ezt már nem puskázta el: 2:1.

Ronaldo gólja után felpörögtek az események, a 33. percben a Real növelte előnyét: Mesut Özil szerezte a harmadik gólt, Cristiano Ronaldo jegyezte az asszisztot. Néhány perc múlva Vitorino Antunes meglőtte a Málaga második gólját, jobbal. A félidő végén újabb Ronaldo-gólpassz érkezett, a kedvezményezett Karim Benzema volt.

Az első félidő 6 góljához képest a második "mindössze" kettőt eredményezett, Modric és Ángel Di María volt eredményes.

2024.05.21. kedd, 18:00