Infostart.hu
eur:
354.55
usd:
311.81
bux:
139707.55
2026. június 25. csütörtök Vilmos

Megbüntették a magyarokat Podgoricában

A magyar labdarúgó-válogatott Podgoricában barátságos meccsen 2-1-re kikapott Montenegrótól.

A magyarok a szakadó esőben már az első percben vezetést szereztek. A Várhidi-éra eddigi egyetlen gólszerzője, Priskin Tamás volt eredményes - immár ötödször.

A második félidő legérdekesebb eseményei a magyarok 16-osán belül zajlottak. Két eset után büntető következett, és mivel Vucinic és Buzanovic sem hibázott, a hazaiak fordítottak és meg is nyerték történetük első meccsét.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.25. csütörtök, 18:00
Mészöly Géza korábbi válogatott labdarúgó, edző
Újvári Gábor újságíró, sportvezető
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×