Infostart.hu
eur:
385.62
usd:
331.22
bux:
122311.2
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén

Beckham Hollywood közelébe vágyik

David Beckham, a világ legismertebb futballistája először ismerte el: nagyon is érdekli a Los Angeles Galaxy ajánlata. Nehezen viseli, hogy Capello nem számít rá a Real Madrid kezdőcsapatában.

David Beckham intellektusát ismerve talán erős túlkapás Anyeginnel példálózni, ám tény: az angol sztár, akárcsak Puskin hőse, feleslegesnek érzi magát.

Nehezen viseli mellőzöttségét, hogy Capello az első kilenc bajnoki mérkőzésen mindössze háromszor állította a kezdő csapatba.

Amerika ellenben tárt karokkal várja. Személyes jó barátja, a Los Angeles Galaxy tulajdonosa, Philip Anschutz milliárdos, a londoni Millennium Dome tulajdonosa mesés fizetést és állandó játéklehetőséget kínál neki.

Beckhamet ráadásul, feleségével, Victoriával együtt mindig is nagyon vonzotta, hogy Hollywood és barátaik, például Tom Cruise közelében élhessenek.

"Több ezer klub van a világon, amelyik szívesen szerződtetne egy ilyen képességű futballistát. A mi klubunk biztosan az egyik ezek közül. " - mondta az LA Galaxy elnöke, Alexi Lalas, az egykori válogatott játékos.

Beckham a napokban először mondta ki, hogy érdekli a Los Angeles-i ajánlat - bár egyelőre nem vágta el a szálakat a Real Madriddal sem.

Hajlandó lenne tárgyalni jövő nyáron lejáró szerződése meghosszabbításáról, de ehhez garanciákat szeretne kapni arra, hogy rendszeresen játszhat. Ezt azonban sem Fabio Capello, sem Predrag Mijatovics, a sportigazgató nem hajlandó kimondani.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Robert Fico az amerikai atomalkuval egyensúlyoz a nagyhatalmak között

Robert Fico az amerikai atomalkuval egyensúlyoz a nagyhatalmak között

Robert Fico szlovák miniszterelnök a hétvégén az Egyesült Államokban járt, ahol kulcsfontosságú megállapodást írt alá Szlovákia jövőbeli energiaellátásáról, majd személyesen tárgyalt Donald Trump amerikai elnökkel Floridában. A látogatás középpontjában az új szlovák atomerőműblokk megépítése, a szuverén külpolitika és a nagyhatalmakkal való egyensúlyozás állt.
inforadio
ARÉNA
2026.01.20. kedd, 18:00
Varga-Bajusz Veronika
a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára
Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Jelentős esésekkel indul a hét az európai tőzsdéken, miután hétvégén Donald Trump vámokkal fenyegette meg azokat az európai országokat, amelyek az útjába állnak Grönland megszerzésében. A német és a francia tőzsde 1 százalék feletti mínuszban áll és az ázsiai részvénypiacokon is többségében eséseket lehetett reggel látni, itt egy kínai GDP-adat is mozgatta a hangulatot. A kockázatkerülés érződik a nyersanyagpiacokon és a kriptovalutáknál, az arany és az ezüst új csúcsra ment, a bitcoin és az ether viszont jelentősebb esést mutat. Az amerikai tőzsdéken ma nincs kereskedés Martin Luther King napja miatt, így innen nem érkezik ma iránymutatás. A héten a világ szeme Davoson van, ma kezdődik a Világgazdasági Fórum, itthon pedig a Mollal kapcsolatban érkeztek hírek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×