Infostart.hu
eur:
382.4
usd:
327.85
bux:
0
2025. december 5. péntek Vilma
A Nemzeti Színház épülete Budapesten 2020. február 27-én.
Nyitókép: MTI/Mohai Balázs

Jó hírt közölt a Nemzeti Színház a lezuhant színésznőről

Szász Júlia már otthon lábadozik.

"A nap legörömtelibb híre számunkra: Szász Júliát ma hazaengedték a kórházból.
Az egész társulat nevében további gyógyulást kívánunk Neki!" - jelent meg szerda délután a Nemzeti Színház Facebook-oldalán.

Ismert, múlt pénteken színésztársával együtt több méter magasságból - takarásból - leesett a Nemzeti Rómeó és Júlia előadása közben Szász Júlia, borda- és medencecsont-sérülést szenvedve, mindkét művészt azonnal kórházba szállították.

A baleset után hétfőn a színházban rendkívüli társulati ülést hívtak össze, ezen lemondott a teátrum vezetéséről Vidnyánszky Attila, ezt azonban Csák János kulturális miniszter nem fogadta el, dönteni akkor fog, ha lezárul a vizsgálat azzal kapcsolatban, hogy mi vezetett a balesetig.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta, a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját. Nem vagyunk még kint a vízből, de egy kevésbé feszült és kockázatos időszak előtt állhatunk. Ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
Így jut 20 évig fix áron zöldenergiához az ország egyik legnagyobb iparvállalata

Így jut 20 évig fix áron zöldenergiához az ország egyik legnagyobb iparvállalata

A Bosch csoport két magyarországi telephelyén is on-site naperőművet épít az E.ON, és 20 éves, hosszútávú energiavásárlási szerződés (PPA) keretében látja el a vállalatot zöldenergiával. A konstrukciónak számos előnye van az ellátásbiztonság, a kiszámítható költségek és a dekarbonizációs célok szempontjából egyaránt. Arról, hogy miért éri meg valójában ezt a megoldást választani, hogyan érdemes belefogni, és milyen szempontokat érdemes mérlegelni a döntés során, a Portfolio Tóth Zoltánt, az E.ON EIS (Energy Infrastructure Solutions) megoldásértékesítési osztályvezetőjét kérdezte.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 4. 15:21
×
×
×
×