A koreai háború befejezése, 1953 óta fegyverszüneti vonal, illetve a mellette létesített demilitarizált övezet osztja ketté a Koreai-félszigetet.
Ilyen szökésre tíz éve nem volt példa a két Korea között.
Nagy veszély országszerte – figyelmeztetik az autósokat







