Infostart.hu
eur:
383.07
usd:
326.92
bux:
0
2026. január 2. péntek Ábel
Nyitókép: Unsplash

Ingyen lehetett tankolni az egyik magyar benzinkútnál 4 órán át

A negatív tőzsdei áramárra reagálva – kísérletképp – ingyenes volt a töltés vasárnap 11 és 15 óra között a TEA elektromobilitási szolgáltató két töltőállomásán, az M3 autópálya geleji pihenőjében mindkét irányban.

A villanyautosok.hu írta, hogy minden töltőoszlopon ingyenes volt a töltés. 2019-ig ingyen lehetett tölteni országszerte, azonban azóta már pénzt kérnek.

A szakap szerint azonban a mostanra kiépült sok napelemek miatt, amivel a tárolókapacitások kiépítése nem tudott lépést tartani, kialakult a mai helyzet: sorra dőlnek a napelemes rekordok, az igények azonban időben nem feltétlenül esnek egybe a csúcstermelés idejével, különösen hétvégén és ünnepnapokon, amikor az ipari létesítmények fogyasztása korlátozott.

Címlapról ajánljuk
Erőnléti edző: veszélyes hiba túl korán sportágat választani a gyereknek

Erőnléti edző: veszélyes hiba túl korán sportágat választani a gyereknek

Minimalizálniuk kell a sérülések rizikóját, ez az elsődleges feladatunk – mondta az InfoRádióban Pozsonyi Zsolt erőnléti edző, aki a SportFórum Hungary konferencián arról is beszélt, fokozott sérülésveszéllyel járó nagy hiba, hogy korai a kiválasztás, vagyis túl korán döntik el, hogy egy gyerek melyik sportágat űzze.

Gyilkos bengálfáklyák okozták a svájci tüzet: itt a hatóságok részletes magyarázata a tömegkatasztrófára

Feltehetőleg pezsgősüvegekre helyezett pirotechnikai eszközök boríthatták lángba újév hajnalán a délnyugat-svájci Crans-Montana síparadicsom Le Constellation nevű bárjának mennyezetét – közölte pénteken Wallis (Valois) kanton főügyésze. Legkevesebb 47 halálos áldozat van, mintegy 80 sérült állapota válságos.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×