Infostart.hu
eur:
381.74
usd:
327.44
bux:
109497.71
2025. december 5. péntek Vilma
Ilyen luxuslakásokba költöznek a milliárdosok Budapesten

Ilyen luxuslakásokba költöznek a milliárdosok Budapesten

A legdrágább budapesti lakás-fejlesztéseket gyűjtötte össze a penzcentrum.hu. A legdrágább lakások egyetlen négyzetméteréért több mint egymillió forintot kell fizetni.

A hazai új lakások építtetői egyre aktívabbak, a kereslet óriási, és úgy tűnik, a következő években is folytatódhat ez a tendencia. Ráadásul nemcsak az új lakások száma, de azok fajlagos ára is emelkedik, míg az alapterületük csökken. Úgy tűnik, a luxusingatlanokra bőven van kereslet - adta hírül a penzcentrum.hu.

Jelenleg a fővárosban az átlagos újépítésű lakás

  • alapterülete 58 négyzetméter
  • négyzetméterára 776 ezer forint

A Pénzcentrum összesítése szerint jelenleg közel 870 50 milliónál drágább lakást árulnak, míg a 100 milliónál drágább kategória bő 160-at számlál.

A legdrágább jelenleg a fővárosban egy bő 200 négyzetméteres, 4 szobás luxuslakás, amelyért több mint 400 millió forintot kell fizetnie a jövőbeni tulajdonosnak.

A legmagasabb átlagos négyzetméterárral rendelkező új építésű budapesti ingatlanok közül néhány.

Zsigmondy Villa

  • Elhelyezkedés: XII. kerület, Farkasvölgy
  • Átlagos négyzetméterár: 1 104 930

Ilyen luxuslakásokba költöznek a milliárdosok Budapesten

Boróka Villa

  • Elhelyezkedés: II. kerület, Szemlőhegy
  • Átlagos négyzetméterár: 1 145 098

Ilyen luxuslakásokba költöznek a milliárdosok Budapesten

Green Home

  • Elhelyezkedés: II. kerület, Mátyás hegy
  • Átlagos négyzetméterár: 1 166 222

Ilyen luxuslakásokba költöznek a milliárdosok Budapesten

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta, a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját. Nem vagyunk még kint a vízből, de egy kevésbé feszült és kockázatos időszak előtt állhatunk. Ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
Drónok veszélyeztették Zelenszkij életét, Ukrajna egyik legnagyobb városa ellen készül orosz offenzíva – Háborús híreink pénteken

Drónok veszélyeztették Zelenszkij életét, Ukrajna egyik legnagyobb városa ellen készül orosz offenzíva – Háborús híreink pénteken

Egy ír hadihajó több drónt észlelt Volodimir Zelenszkij repülőgépének útvonala közelében, az ukrán elnök Dublinba érkezésekor. A drónok pontosan akkor és ott repülhettek el, ahol az ukrán elnök útvonala az eredeti tervek szerint vezetett volna. Oroszország nagyobb offenzívára készül, azzal a céllal, hogy elfoglalják Odesszát és Mikolaivet, elvágják Ukrajnát a Fekete-tengertől – írta meg két orosz katonai elemzőre hivatkozva az orosz MK.ru. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×