Infostart.hu
eur:
358.29
usd:
305.97
bux:
131071.24
2026. május 13. szerda Imola, Szervác

Minimális erősödéssel zárt a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX minimális, 0,40 pontos emelkedéssel, 9.897,28 ponton zárt szerdán.

A MOL árfolyama 1,17 százalékkal 8.650 forintra erősödött, az OTP részvények ára 0,37 százalékkal 1.606 forintra nőtt.

A Magyar Telekom részvényeinek értéke 1,4, a Richteré 0,4 százalékkal csökkent, az Egisé nem változott.

Tőzsdezáráskor egy euróért 302,34, egy dollárért 230,9 forintot kellett fizetni.

Alulértékelt részvények

Alul értékeltek a magyar részvények, de jellemző ez a közép-kelet-európai régióra is - mondta az InfoRádiónak a Generali elemzője.

Pallag Róbert azt mondta: az árfolyamok tartós emelkedésére csak akkor lesz esély, ha a globális kockázatvállalási hajlandóság visszatér.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Elemzők: meg tud-e újulni Orbán Viktor és a Fidesz, és meg tudja-e érteni a fiatalokat?

Elemzők: meg tud-e újulni Orbán Viktor és a Fidesz, és meg tudja-e érteni a fiatalokat?

Orbán Viktor utolsó kormányfői interjúját Dopemannek adta. Arról, hogy itt megtörtént-e a szembenézés a vereség okaival, illetve képes-e a pártelnök a megújulásra és saját politikai közösségének megújítására, az InfoRádió Aréna című műsorában beszélgetett Lakatos Júlia, a Méltányosság Politikaelemző Központ stratégiai igazgatója és Kiszelly Zoltán, a Századvég politikai elemzési igazgatója.

Az alkotmányozástól a kormányrendeletekig – itt vannak az első kormányszóvivői tájékoztató bejelentései

Magyar Péter tett bejelentéseket és válaszolt újságírók kérdéseire a Tisza-kormány első ülésének szünetében tartott sajtótájékoztatón Ópusztaszeren.
inforadio
ARÉNA
2026.05.14. csütörtök, 18:00
Kuzmányi István
diakónus, a Magyar Kurír és az Új Ember főszerkesztője
EZT OLVASTA MÁR?
×
2026. május 13. 21:37
2026. május 13. 16:10
×
×