Infostart.hu
eur:
385.24
usd:
331.96
bux:
120679.89
2026. január 15. csütörtök Lóránd, Lóránt

Karácsony - Bookline módra

Korábbi karácsonyi bevásárlásaink során mindig megfogadjuk, hogy legközelebb majd okosabban oldjuk meg az ajándékok beszerzését, de ez csak ritkán és keveseknek sikerül. Magyarország egyik legkedveltebb internetes áruházában, a Bookline.hu-n idén is sorban állás nélkül és átgondoltan szerezhetjük be szeretteink meglepetéseit, így nemcsak időt, pénzt és rengeteg energiát spórolunk meg, hanem most több ezer egyedi és értékes ajándékot is nyerhetünk.

Az online ajándékvásárlással nem pusztán időt és energiát, hanem most értékes nyereményeket és felejthetetlen élményeket is nyerhetünk. November 15-től minden rendelés mellé egy sorsjegyet kap ajándékba minden vásárló, amellyel egy 500 000 forint értékű mini könyvtárat "vihet haza", de akár miénk lehet egy értékes táblagép vagy egy romantikus párizsi hétvége is a több ezer további nyeremény mellett.

A Bookline egy másik karácsonyi játékkal is kedvünkbe szeretne járni: 40 napon át minden nap egy valaki visszanyeri vásárlásának teljes összegét, melyet utalvány formájában újra elkölthet következő rendelésekor.

A karácsony persze elsősorban azokról az emberekről szól, akiket legjobban szeretünk. Néha azonban kifogyunk az ötletekből, és kapkodva olyan ajándékokat vásárolunk, melyek nem igazán nyerik el szeretteink tetszését. A Bookline Ajándékkeresője idén is segít abban, hogy megtaláljuk a legtökéletesebb és legkedvesebb meglepetéseket, melyhez csak pár információt kell megadnunk az ajándékozottról és máris rengeteg ötletet kapunk a választáshoz.

Persze ha szerencsénk van, barátaink kedvenc dolgait megtalálhatjuk a honlapon is, hiszen mostantól egy olyan különleges és interaktív kívánságlistát hozhatunk létre a Bookline oldalán, melyen összegyűjthetjük "vágyaink tárgyait" - legyen szó egy ritka antikvár könyvről, egy várva-várt zenei albumról vagy akár egy kedvezményes házimozi rendszerről. Ezt a kívánságlistát természetesen a világgal is megoszthatjuk, így mi is és barátaink is megismerhetik mindazokat a dolgokat, melyek jelenleg mindannyiunkat foglalkoztatnak - további ötleteket gyűjtve ezzel az ajándékozás megszervezéséhez.

A karácsonyi nagybevásárlás azonban most még ennél is könnyebben mehet. A Bookline Ajándékküldő szolgáltatásának segítségével hamarosan házhoz küldhetjük szeretteinknek szánt meglepetéseinket egy egyedi üdvözlőkártya kíséretében. Így nem csak egyszerűbb és gyorsabb, hanem emlékezetesebb is lehet az ünneplés, legyünk akár közel, akár nagyon messze egymástól.

A rengeteg fontos szempont mellett természetesen nem hagyhatjuk figyelmen kívül azt sem, hogy mekkora összeget költünk karácsonyi ajándékainkra. Az ünnepi készülődésben a Bookline akár 80 százalékos kedvezménnyel könnyíti meg a helyzetünket, melyet most több tízezer termékükre is érvényesíthetünk. A webáruház ugyanis az elmúlt hetekben tovább bővítette kínálatát, így a könyvek, filmek, zenék, játékok, valamint a műszaki és drogériai cikkek mellett most már gourmet-különlegességeket és lakberendezési kellékeket is vásárolhatunk, melyeket vidéken akár egy napon belül, a Bookline Expressz segítségével Budapesten pedig akár 3 órán belül kézhez kaphatunk.

Ha pedig munkatársainkat szeretnénk meglepni valóban hozzájuk illő karácsonyi ajándékokkal, a Bookline ebben is partnerünk lehet, hiszen kifejezetten cégekre szabott ajánlataival tud segíteni nekünk a nehéznek tűnő, de mégis izgalmas választásban.

Címlapról ajánljuk

Csizmazia Gábor a furkósbotról és a Trump-paradoxonról: „Donald Trump kétszer lépte át a saját vörös vonalát”

Donald Trump amerikai elnök leginkább Ukrajna és a vámpolitika esetében lépte át a saját maga által felvázolt vörös vonalakat – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Csizmazia Gábor. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukács Intézet tudományos főmunkatársa szerint Donald Trump külpolitikai lépései inkább elbizonytalanították a szavazóit, semmint újakat hoztak volna mellé.
inforadio
ARÉNA
2026.01.16. péntek, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
Emelkedtek az amerikai tőzsdék, szárnyaltak a befektetési bankok

Emelkedtek az amerikai tőzsdék, szárnyaltak a befektetési bankok

A befektetők a geopolitikai események értékelése mellett a vállalati gyorsjelentésekre is már figyelnek a héten, ugyanis az amerikai nagybankok megnyitották a jelentési szezont. A befektetők eközben szoros figyelemmel kísérik, hogy milyen hírek érkeznek az amerikai-dán egyeztetésekről, hiszen Donald Trump továbbra sem mondott le Grönland megszerzéséről, viszont Iránnal kapcsolatban mintha valamelyest enyhült volna az elnök álláspontja, legalábbis a tegnap esti kijelentései erre utalnak – részben emiatt korrigál az arany, az ezüst, és az olaj ára a korábbi emelkedés után. Közben a chiprészvények a tajvani TSMC erős negyedéves jelentése után kaptak egy lökést. Részvénypiacokon összességében pozitív a hangulat, emelkednek az európai és az amerikai részvények is, köztük a ma jelentő befektetési bankok. Itthon a Mol árfolyama ma is jelentős pluszban van, miután Szijjártó Péter arról beszélt, hogy közel a megállapodás a NIS szerb olajvállalatban lévő orosz tulajdonrész megvásárlásáról.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×