Infostart.hu
eur:
361.06
usd:
309.28
bux:
151539.19
2026. augusztus 25. kedd Lajos, Patrícia

Jó hír KITT szerelmeseinek: a Knight Rider visszatér

Húsz év után visszatér a Knight Rider, az új filmben azonban már nem David Hasselhoff ugrik majd be a legendássá vált beszélő autó, KITT volánja mögé.

1982 és 1986 között milliók nézték minden héten a beszélő autó kalandjairól szóló amerikai televíziós sorozatot, amely világszerte ismertté tette a ma 55 éves David Hasselhoffot.

A legendás sorozatot az amerikai NBC újítja fel: két órás show-t és mozifilmet forgatnak belőle, és az sincs kizárva, hogy tévésorozatot is indítanak ismét a csodaautóról jövőre.

A producerek már tárgyaltak is a nagyobb autógyártókkal az új szupermodern KITT-ről. "A speciális effektek fejlődésével eljött az ideje annak, hogy visszahozzuk KITT-et" - árulta el egy bennfentes, aki szerint a csodaautóra rá sem lehet majd ismerni.

A régi trükköket is el kell majd felejteni, hiszen az, ami a nyolcvanas években még fantasztikusnak minősült - például a turbófokozat - ma már nem izgatná fel a nézőket. Ma már KITT-nek minimum repülnie kell, hogy izgalomba hozza a nézőket.

Címlapról ajánljuk
Wagner Péter: óriási gonddal találta magát szemben az USA, de majd megoldják
Aréna

Wagner Péter: óriási gonddal találta magát szemben az USA, de majd megoldják

A Károli Gáspár Református Egyetem egyetemi docense szerint az elképzelés az volt, hogy az Európából és a Közel-Keletről felszabaduló erőket vagy visszatelepítik az Egyesült Államokba, vagy a távol-keleti bázisokat erősítik meg. A Fülöp-szigeteken és Ausztráliában ugyan megnőtt a katonai jelenlét, de érdemi változás nem történt az elhárító rakéták hiánya miatt.
inforadio
ARÉNA
2026.08.26. szerda, 18:00
Szabó Álmos
úszóedző, Illés Fanni, Pap Bianka és Milák Kristóf mestere
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×