Infostart.hu
eur:
386.28
usd:
331.71
bux:
120651.59
2026. január 15. csütörtök Lóránd, Lóránt
Close-up Of Male Judge In Front Of Mallet Holding Documents
Nyitókép: AndreyPopov/Getty Images

Meglepő kijelentést tett a tárgyaláson a kisfiút felrúgó karateedző

Az edző a szolnoki kalandparkban rúgta ki az egyik felügyeletére bízott kisfiú lábát, az esetet egy kamera is rögzítette. A férfi sokáig tagadta a felelősségét, most viszont fordulat következett be.

Mint arról korábban az Infostart is beszámolt, tavaly júliusban egy karatetáborban az egyik edző úgy fegyelmezte az egyik gyermeket, hogy kirúgta alóla a lábait. Az incidens a szolnoki kalandparkban történt, és az egyik kamera is rögzítette. Az eset nagy port kavart, a sportszövetség úgy vélekedett, hogy a nagy múltú edző ezzel méltatlanná vált munkájára.

Május 13-án délelőtt megkezdődött a Szolnoki Járásbíróságon az 56 éves karateedző büntetőügyében indult bizonyítási eljárás - írja a szoljon.hu. Hozzáteszik, a korábbi előkészítő ülésen tapasztalható élénk sajtóérdeklődés alább hagyott, két médium munkatársa jelent csak meg, így a Szolnoki Törvényszék épületének nagytermében zajló tárgyalás szinte "kongott az ürességtől".

A jelenleg már Nagykátán élő férfi a Tolnai Eszter bírónő előtti vallomásában nem a vádirat szerinti vád alapján tartja magát bűnösnek, viszont a felelősségét vállalja

- írja a megyei lap. A karateedző kijelentette: "Nagyon sajnálom a történteket, elnézést kérek a kisfiútól és az édesanyjától. Az eset méltatlan volt hozzám és a több évtizedes sportmúltamhoz, edzői tevékenységemhez! Amennyiben felmerül, vállalom a kisfiú pszichológiai kezeléseinek költségeit is".

Ezen kívül viszont a volt edző nem kívánt válaszolni az ügyész és a sértett kisfiút és anyukáját képviselő ügyvédek kérdéseire.

Címlapról ajánljuk
Dánia: „alapvető nézeteltérések” vannak az Egyesült Államokkal, Donald Trump: „továbbra is célunk Grönland megszerzése”

Dánia: „alapvető nézeteltérések” vannak az Egyesült Államokkal, Donald Trump: „továbbra is célunk Grönland megszerzése”

„Alapvető nézeteltérések” vannak az Egyesült Államok és Dánia között Grönland jövőjéről, de folytatódnak a tárgyalások a vita rendezése érdekében – jelentette ki Lars Lokke Rasmussen dán külügyminiszter Washingtonban szerdán éjjel, miután Grönland külügyminiszterének oldalán tárgyalt J. D. Vance amerikai alelnökkel és Marco Rubio külügyminiszterrel. Az Egyesült Államoknak továbbra is célja a Grönland felletti ellenőrzés megszerzése – jelentette ki Donald Trump amerikai elnök a tárgyalások után.
inforadio
ARÉNA
2026.01.15. csütörtök, 18:00
Káel Csaba
a Müpa vezérigazgatója, filmügyi kormánybiztos
Egyetlen országon a világ szeme: mindenki feszülten várja Trump döntését – Megszólalt az elnök

Egyetlen országon a világ szeme: mindenki feszülten várja Trump döntését – Megszólalt az elnök

Szakadatlan a feszültség a Közel-Keleten. Sajtóhírek szerint Donald Trump több opciót is mérlegelhet egy Irán elleni esetleges katonai beavatkozás kapcsán, miközben a teheráni rezsim brutálisan lép fel az országszerte zajló tüntetésekkel szemben. A német hatóságok arra figyelmeztetik a légitársaságokat, hogy kerüljék el az iráni légteret, a brit kormány pedig ideiglenesen bezáratta teheráni nagykövetségét a Politico értesülései szerint.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×