Infostart.hu
eur:
385.64
usd:
328.52
bux:
120295.44
2026. január 21. szerda Ágnes

Ketchuppal támadott a garázda Balatonfüreden

Szolgálaton kívüli rendőrök fogták el a garázdát.

Három, a Balatonfüredi Rendőrkapitányság állományába tartozó, szabadidejét töltő rendőr fogta el azt a 23 éves erdőkertesi férfit, aki július 14-én 22 óra körüli időben egy Balatonfüreden kiállított portrét rongált meg. H. Krisztián minden előzmény nélkül egy ketchuppal teli üvegtálat dobott a Vitorlás téren ülő portrékészítők felé, ami a mintául kiállított képek egyikét találta el.

Az edényből kiszóródó szósz a közelben tartózkodók ruháját is beszennyezte.

Az esetet észlelő rendőrök azonnal szolgálatba helyezték magukat, és a helyszínről eltávozni szándékozó H. Krisztiánt elfogták. Az ügyben garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult nyomozás a férfival szemben - írja a police.hu.

Címlapról ajánljuk
Irán: népirtás folyik a digitális sötétségben

Irán: népirtás folyik a digitális sötétségben

Megdöbbentő és felkavaró részleteket közölt az elmúlt hetek iráni tüntetéseiről egy brit újság – az állítva, hogy akár a 16 ezret is meghaladja a halottak száma. Sok áldozat fiatal és a szülőktől pénzt követelnek, hogy megmutassák nekik a holttesteket. Eközben lekapcsolták az internetet az országban, hogy a világ ne lássa az iszlám rezsim által elkövetett szörnyűségeket.

Nagy Márton: „megvizsgáljuk, kik voltak a hideg nyertesei” – új adó jöhet a szerdai kormányülésen

Tavaly januárhoz képest 43 százalékkal lehet magasabb itthon az átlagos földgázfogyasztás – jelentette ki egy háttérbeszélgetésen a nemzetgazdasági miniszter. Nagy Márton kiemelte: a hideg vesztesei a fogyasztók, ezért a kormány megvizsgálja, miként lehet segíteni azokon, akiknek megnövekedett a gázszámlája.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×