Infostart.hu
eur:
385.02
usd:
328.49
bux:
0
2026. január 21. szerda Ágnes
Összetört kisteherautó az M0-ás autóút Megyeri híd felé vezető oldalán, a 34-es kilométernél, ahol a gépjármű belerohant egy kamion pótkocsijába 2018. augusztus 28-án hajnalban. A balesetben egy ember a helyszínen életét vesztette.
Nyitókép: MTI Fotó: Mihádák Zoltán

Megrázó videó az M0-áson történt halálos balesetről

Egy kamion utánfutójába rohant egy kisteherautó kedden hajnalban az M0-s autóút Megyeri híd felé vezető oldalán, a 35-es kilométernél.

A balesetben egy ember olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.

Az esethez a fővárosi hivatásos tűzoltókat is riasztották, akik áramtalanították a járműveket, majd a helyszínelést követően kiemelték ez elhunyt ember holttestét az összeroncsolódott vezetőfülkéből.

A munkálatok idejére az autóút Megyeri híd felé vezető oldalán csak félpályán haladhatott a forgalom.

A felvételt a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság videostúdiójának munkatársa, Winter László tűzoltó zászlós készítette.

Címlapról ajánljuk

Az ENSZ drága konkurenciáját szervezi Donald Trump – Németország kivár

Németországra is számít az amerikai elnök abban a „béketanácsban”, amelyet első lépésben a gázai konfliktus megoldására, hosszabb távon az ENSZ felváltására kíván létrehozni. A német kormány még nm döntött arról, hogy elfogadja-e az invitálást, mindenesetre Friedrich Merz kancellár szerdán a davosi világgazdasági fórumon erről is tárgyalni akar Donald Trumppal.
Csúnyán elbántak az amerikai piacokkal - Mi jöhet ma?

Csúnyán elbántak az amerikai piacokkal - Mi jöhet ma?

Alaposan elromlott a hangulat a világ tőzsdéin, tegnap az amerikai piacok október óta nem látott esést szenvedtek el, miután Donald Trump még a hétvégén vámokkal fenyegette meg azokat az országokat, amelyek ellenzik, hogy az USA megszerezze Grönlandot. Európai vezetők elfogadhatatlannak nevezték az elnök fenyegetéseit, és válaszlépéseket ígértek. Az ismét fellobbanó geopolitikai és kereskedelmi feszültségek hatására kockázatkerülőbbé vált a piac, az ázsiai tőzsdék többnyire lekövették a tegnapi amerikai esést, Európában viszont már úgy tűnik, hogy enyhe pozitív korrekció jöhet a hét eleji lejtmenet után. A menedékeszközök eközben jól teljesítenek, az arany ára új csúcsra emelkedett.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×