Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós

Halálos baleset az M7-es autópályán

Felborult egy kisbusz az M7-esen Szabadbattyánnál, egy ember meghalt.

Egy ember meghalt, egy életveszélyesen, négy könnyebben megsérült egy kisbuszban, amely felborult az M7-es autópálya Balaton felé vezető oldalán, Szabadbattyán térségében - közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője hétfőn az MTI-vel.

Farkas-Bozsik Gábor elmondta, hogy a kisbusz a két pályatestet elválasztó zöld sávban borult fel.

Sipos Mónika, a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense közölte, hogy a baleset miatt egy kilométeres torlódás alakult ki.

A baleset miatt teljes az útzár. A forgalmat Szabadbattyánnál leterelik a 7-es útra, visszatérni az autópályára Polgárdinál lehet.

Jelezte azt is, hogy az M7-es autópálya Balaton felé vezető oldalán, az 56-os kilométernél a Balaton irányába szintén történt egy baleset. Ott három jármű karambolozott és szintén többen megsérültek.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×