Infostart.hu
eur:
388.4
usd:
334.6
bux:
125964.23
2026. március 6. péntek Inez, Leonóra

Szívrohama volt a sztárszínésznek

Antonio Banderas már felgyógyult a januári szívrohama után. Erről maga a sztár számolt be a hétvégén a spanyol médiában.

"Január 26-án estem át szívrohamon, de nem volt súlyos és nem lettek komoly következményei" - mondta el az 56 esztendős színész.

Banderas elmesélte, hogy három stentet (henger alakú dróthálót) ültettek be az artériáiba, de a dolog szerinte "korántsem volt olyan drámai, mint azt egyesek leírták".

A Desperado, a Philadelphia és a Csizmás, a kandúr sztárjának egészségével kapcsolatos találgatások egy svájci klinikán tett látogatása miatt kaptak lábra.

Banderas szombaton a szülővárosában, Malagában megrendezett filmfesztiválon életműdíjban részesült színészi, rendezői és produceri munkásságáért.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor péntek reggel: el akarnak minket takarítani, és ukránpárti kormányt akarnak Magyarországon

Orbán Viktor péntek reggel: el akarnak minket takarítani, és ukránpárti kormányt akarnak Magyarországon

Szerinte az ukránok „hamarabb fognak kifogyni a pénzből, mint mi az olajból”. Ha szerinte Magyarország gazdasági egyensúlya megrendül, állami eszközökkel be fognak avatkozni, volt már ilyen, „meg fogjuk védeni az elviselhetetlen energiaárakkal szemben a magyarokat”. Orbán Viktor szerint most arra is kell figyelni, hogy az ukránok nehogy kárt tegyenek a déli gázvezetékben, ahogy tették azt szerinte az Északi áramlat esetében. „A következő négy év jelszava a biztonság és a kimaradás a háborúból lesz” – mondta Orbán Viktor reggel a Kossuth Rádióban.

Szijjártó Péter: pénteken már két menetrend szerinti járat közlekedik Dubaj és Budapest között

Az iráni légicsapások miatt a közel-keleti légtér jelentős része továbbra is zárva van, de a nap folyamán már két menetrend szerinti járat is közlekedik Dubaj és Budapest között – írta Szijjártó Péter külügyminiszter a Facebookon.
inforadio
ARÉNA
2026.03.06. péntek, 18:00
Szijjártó Péter
külgazdasági és külügyminiszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×