Infostart.hu
eur:
389.11
usd:
331.47
bux:
108783.37
2025. december 17. szerda Lázár, Olimpia

Megtalálták a Dunába esett férfi holttestét

Megtalálták annak a férfinek a holttestét, aki társával együtt egy csónakból esett a Dunába Szigetbecsén csütörtökön kora délután - tájékoztatta a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-t.

Csámpai Attila korábban elmondta, hogy a csónak a Duna sornál borult fel. A benne ülő két ember közül az egyiket a közelben tartózkodók kihúzták a vízből, de már nem tudták újraéleszteni, a középkorú férfi meghalt.

Társát - aki elmerült a folyóban - a ráckevei és a szigetszentmiklósi tűzoltók csónakokkal kezdték keresni, később a fővárosi katasztrófavédelem búvárszolgálata és egy szonárral felszerelt civil hajó is csatlakozott hozzájuk.

A férfi holttestét a parttól 30 méterre találták meg - közölte a szóvivő.

Címlapról ajánljuk
Alig várták, mégis felemás lett a nagy autós engedmény német fogadtatása

Alig várták, mégis felemás lett a nagy autós engedmény német fogadtatása

Az európai, és ezen belül a német autóipar válsága kényszerítette végül az Európai Uniót, hogy módosítsa három évvel ezelőtt hozott határozatát a belső égésű motorok, azaz a benzines és a dízel meghajtású új autók 2035-től tervezett tilalmáról. Az erről szóló, egyelőre még európai parlamenti és tagállami jóváhagyásra váró javaslat Németországban máris vitát váltott ki.

Orbán Viktor: az EU nagyon veszélyes ösvényre lépett

Orbán Viktor miniszterelnök szerint az Európai Unió nagyon veszélyes ösvényre lépett azzal, hogy megkerülte az egyhangúságot a befagyasztott orosz vagyonról szóló, eddig félévente egyhangú döntést igénylő határozatoknál.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.18. csütörtök, 18:00
Lehel László
a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet elnök-igazgatója
Csúnya lett a vége: nagyot esett a Nasdaq

Csúnya lett a vége: nagyot esett a Nasdaq

Ázsiában többnyire emelkedtek a tőzsdék ma reggel, az európai piacokat azonban iránykeresés jellemezte napközben, az amerikai indexek pedig lefordultak délután a technológiai papírok vezetésével. A magyar tőzsde a lemaradók között volt, az OTP és a Richter húzta le a BUX-ot. Mindeközben emelkedik az olajár, miután Donald Trump elrendelte a Venezuelába érkező vagy onnan induló szankcionált olajszállító tartályhajók teljeskörű blokádját, ami új geopolitikai feszültségeket keltett a keresletet övező aggodalmak mellett.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×