Infostart.hu
eur:
358.26
usd:
306.05
bux:
131329.42
2026. május 13. szerda Imola, Szervác

Milliókat sikkaszthatott a piliscsabai pénztáros

Jelentős értékre elkövetett sikkasztás miatt emelt vádat a Budakörnyéki Járási Ügyészség az ellen a nő ellen, aki egy piliscsabai posta pénztárosaként 11 millió forintot vett ki jogosulatlanul a kasszából - tájékoztatott az ügyészség szóvivője.

Gyugyi Csilla közölte: a nő - aki főként nagyobb összegű készpénzfizetési tranzakciók lebonyolításával és készpénzváltással foglalkozott - 2015 szeptemberében az egyik napi zárás után egyedül maradt a postán. Ezt az alkalmat kihasználva a pénztárban lévő készpénzből több mint 11 millió forintot vett ki.

A járási ügyészség felfüggesztett börtönbüntetés kiszabására, pénzkezeléssel összefüggő foglalkozástól való eltiltásra tett indítványt a vádlottal szemben, akinek ügyét a Budakörnyéki Járásbíróság tárgyalja majd - tette hozzá a szóvivő.

Címlapról ajánljuk

Megállt az első kormányülésre tartó Tisza-kormány az aszály miatt útközben, kiszálltak Ópusztaszer előtt

Vízügyesekkel találkoztak, hogy bemutathassák az aszályhelyzetet. 15 órakor kezdődik az új Tisza-kormány első hivatalos kormányülése Ópusztaszeren, 17 órától kormányszóvivői tájékoztatót tartanak.
inforadio
ARÉNA
2026.05.13. szerda, 18:00
Bauer Bence
a Mathias Corvinus Collegium Magyar–Német Intézet az Európai Együttműködésért igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×