Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska

Lezárták a Ferihegyi repülőtérre vezető utat

Baleset miatt lezárták a Ferihegyi repülőtérre vezető utat a fővárosban kedd délelőtt - közölte a Budapesti Közlekedési Központ a Facebook-oldalán.

Azt írták, hogy mindkét irányban a Gyömrői útra terelik a forgalmat, és hatalmas torlódás alakult ki a környéken.

Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a Liszt Ferenc-repülőtér 1-es terminálja és a Felsőcsatári út közötti szakaszt zárták le.

A balesetben két gépkocsi ütközött össze, senki nem sérült meg - tették hozzá.

Címlapról ajánljuk
Több milliárdnyi régi pénzt őriznek a németek, nem véletlenül

Több milliárdnyi régi pénzt őriznek a németek, nem véletlenül

Még mindig kinn van több milliárd márka az embereknél, és a Bundesbank továbbra sem válogatós, legalábbis ami a forgalomból huszonnégy évvel ezelőtt az euró által kiszorított német márka becserélését illeti. Munka akad bőven, a „régi pénz” jelentős részét a németek különböző okokból még mindig őrzik.

Szembeszállnak Donald Trumppal az EU vezető országai

Közös nyilatkozatban figyelmeztetett az eszkaláció veszélyére vasárnap az a nyolc európai ország, amely ellenzi, hogy az Egyesült Államok annektálja Grönlandot, s amelyekkel szemben Donald Trump amerikai elnök februártól 10 százalékos vámot helyezett kilátásba.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×