Infostart.hu
eur:
361.78
usd:
311.35
bux:
131696.18
2026. május 15. péntek Szonja, Zsófia

Lángoló autóból mentett ki egy férfit Jamie Foxx

Lángoló autóból mentett ki egy balesetet szenvedő sofőrt Jamie Foxx.

Sajtóértesülések szerint a 32 éves férfi kisteherautójával a színész kaliforniai háza közelében letért az útról. Az autó többször átfordult, végül egy árokban a tetején landolt és lángra kapott.

Az Oscar-díjas színész az ABC televíziónak elmondta, egy másik szemtanú beverte az autó ablakát, Jamie Foxx ezután bemászott és elvágta a férfi biztonsági övét, majd egyesült erővel húzták ki a sofőrt az autóból, röviddel azelőtt, hogy a kocsi teljesen kigyulladt volna.

A sofőrt kórházba szállították és ittas vezetés miatt letartóztatták.

"Nem vagyok hős, de valamit tennem kellett" - idézte a People magazin Foxxot, aki Instagram-oldalán közzétett egy fotót is, melyen átöleli a kimentett férfi apját.

"Találkoztam a tegnapi férfi apjával. Ez minden, ami számít. Hogy nem veszett el egy ember, egy fiú, egy testvér élete. Isten a karjába zár mindannyiunkat. Nem hősök..... csak boldog apák" - írta a kép mellé a kétgyerekes színész.

Címlapról ajánljuk
Hortay Olivér a stratégiai tartalék újbóli felszabadítása után: Magyarország mennyiségi oldalról „rendben van”

Hortay Olivér a stratégiai tartalék újbóli felszabadítása után: Magyarország mennyiségi oldalról „rendben van”

A gazdasági és energetikai miniszter összesen 575 millió liternyi tartalék üzemanyag felszabadítására adott utasítást az ellátás zavartalanságának biztosítására; a biztonsági kőolajtermék-készletet legkésőbb június 30-ig vissza kell tölteni. Hortay Olivér, a Századvég Konjunktúrakutató Zrt. energia- és klímapolitikai üzletágvezetője szerint a döntés alapján az új kormány fenntartja a védett árat, az ehhez szükséges üzemanyag-mennyiséget a stratégiai készletek egy részének további felszabadításából fedezi.

Orbán Viktornak üzent Magyar Péter, keményen odamond

Az új miniszterelnök ismét a végkielégítésről posztolt.
inforadio
ARÉNA
2026.05.18. hétfő, 18:00
Salát Gergely
sinológus, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Magyar Külügyi Intézet munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×