Infostart.hu
eur:
353.58
usd:
309.54
bux:
139664.44
2026. június 26. péntek János, Pál

Kétszer ölte meg a kisfiát

Megfojtotta, újraélesztette, majd ismét megfojtotta és egy játszótér homokozójába temette kisfiát egy fiatal amerikai nő, aki sokkoló érvet talált tettének igazolására.

Álmában megfojtotta kisfiát egy amerikai nő, majd miután rájött, mit tett, újraélesztette. Aztán mégis úgy határozott, hogy végez a gyerekkel és ismét megfojtotta, a holttestet pedig egy nyilvános játszótér homokozójába temette - foglalta össze annak a gyilkosságnak a történetét Ray Schultz rendőrfőnök, amely egész Albuquerque-t megdöbbentette.

Miután a hároméves Tyruss maradványait megtalálták az új-mexikói város egyik parkjában, a helyi rendőrség országos felhívást tett közzé a gyerek azonosítására. A kisfiú anyja végül jelentkezett a hatóságnál, ám hamis nevet adott meg, de amikor a nyomozók kimentek a lakására, a 23 éves Tiffany Toribio bevallotta, hogy ő ölte meg a kicsit.

Azért igazán szomorú ez a történet, mert amikor megkérdeztük, miért vette el Ty életét, Tiffany azt mondta: nem akarja, hogy a gyerek törődés nélkül nőjön fel, mint ő maga, hiszen vele sem foglalkozott senki, amikor kicsi volt - magyarázta a rendőrfőnök.

Bár a nő ellen sosem érkezett panasz amiatt, hogy rosszul bánna a kisfiúval, rokonai a kihallgatások során elmondták a nyomozóknak: Tiffany sosem mutatott igazán gyengéd anyai érzelmeket a gyerek iránt.

Címlapról ajánljuk

Hack Péter: a kétharmad jogi atombombát jelent az alkotmányozásnál

Kétharmados parlamenti felhatalmazással szinte korlátlanul módosítható az alaptörvény, így ez egyfajta „jogi atombombát” biztosít az ilyen választói felhatalmazást szerző politikai erő számára – mondta Hack Péter jogász, professzor emeritus az InfoRádióban. Szerinte félő, hogy az alkotmányt most lerántják a napi törvények szintjére, és aláássa a jogállamiságot, ha egy mondattal el lehet küldeni egy közjogi méltóságot, mert akkor a jövőben bárki ellen be lehet vetni majd ugyanezt az eszközt.
inforadio
ARÉNA
2026.06.26. péntek, 18:00
Gaál Áron
a HungaroMet Zrt. időjárás-előrejelző osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×