Infostart.hu
eur:
386.06
usd:
332.22
bux:
121419.43
2026. január 19. hétfő Márió, Sára

Kamionbaleset miatt lezárták az M7-es Budapest felé vezető oldalát

Átszakította a középső szalagkorlátot és áthajtott a szembejövő forgalmi sávba péntek este egy szlovén kamion az M7-es autópálya Fonyód és Balatonfenyves közötti szakaszán - közölte Páli Mihály, a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletese.

A Nagykanizsa felé tartó kamion súlyosan megsérült sofőrjét tűzoltók vágták ki az összeroncsolódott gépjárműből, mentését mentőhelikopter végzi. Az M7-es Budapest felé tartó oldalát lezárták a mentés idejére - mondta az ügyeletes.

Címlapról ajánljuk
NIS – Hortay Olivér: az olajpiacon is felértékelődhet Magyarország pozíciója

NIS – Hortay Olivér: az olajpiacon is felértékelődhet Magyarország pozíciója

Közel két hónapos szünetet követően vasárnap újrakezdte a termelést a pancsovai kőolajfinomító. A hír azért is érdekes, mert a hírek szerint ebben nagy érdekeltsége lehet a magyar olajtársaságnak is, sőt, Szijjártó Péter külügyi és külgazdasági miniszter nyilatkozatai alapján okkal számíthatunk arra, hogy a Mol többségi tulajdonrészt vásárol a Szerbiai Kőolajipari Vállalatban (NIS). Ennek részleteiről Hortay Olivért, a Századvég Konjunktúrakutató Zrt. energia és klímapolitikai üzletágának vezetőjét kérdeztük.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×