Balesetek miatt áll az M5-ös Budapest felé
Rövid időn belül három baleset történt az M5-ös autópálya Kecskemét és Budapest közötti szakaszán, ezért a főváros irányába vezető oldalon teljesen leállt a forgalom - közölte a rendőrség.
Kevesebb szót és keményebb dollárt hozhat Kevin Warsh a Fed élén
Kormányszóvivői tájékoztató: 4 napig extrém hőség lesz, 38-40 fokokkal
Új muníciót kapott az AI-trade - Mi történik a tőzsdéken?
Az elmúlt napokban a technológiai részvényeket sújtó korrekció nyomás alatt tartotta a tőzsdéket még annak ellenére is, hogy a közel-keleti feszültségek valamelyest enyhültek, és a Hormuzi-szoros hajó forgalma szép lassan elkezdett normalizálódni. Úgy tűnik azonban, hogy a technológiai részvények újra erőre kaphatnak, hiszen a Micron memóriachipgyártó a tegnapi piaczárás után kifejezetten erős, és az elemzői várakozásokat jóval meghaladó negyedéves számokat közölt, miközben a Qualcomm jelentősen megemelte hosszú távú előrejelzését a mesterséges intelligenciához kapcsolódó kereslet miatt - a két érintett részvény árfolyama elszállt, a bejelentések pedig újabb muníciót adhatnak az AI-trade-nek.
Nem várt dolog derült ki a népszerű magyar borokról: hatalmas ellenőrzést tartott a hatóság
Kiválóan szerepeltek az olaszrizlingek a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) legújabb Szupermenta terméktesztjén.
Venezuela earthquakes death toll rises to 188 as rescuers search rubble for survivors
More than 1,500 people have been injured, and about 3,000 families have lost their home, according to the president of the national assembly.







