Infostart.hu
eur:
365.26
usd:
315.36
bux:
150666.43
2026. augusztus 30. vasárnap Rózsa

Szex a repülőn, kábítószerek és szupersztárok - egy multimilliárdos vallomása

Hosszú interjút adott az egyik brit magazinnak Nagy-Britannia egyik leggazdagabb embere, Sir Richard Branson. A többi között a Virgin légitársaság tulajdonosaként megismert multimilliárdos üzletember meglepő nyíltsággal vallott életéről a beszélgetésben, melyből kiderült: sok mindent kipróbált már.

Élete egyik legnagyobb élményének tartja Sir Richard Branson azt, amikor 19 éves korában egy Los Angelesbe tartó repülőn egy rendkívül attraktív hölgy mellett ült.

"Beszélgettünk, aztán a dolgok egyre komolyabbra fordultak. Õszintén szólva minden férfi vágya az, ami utána történt. Tizenkilenc éves voltam. Emlékszem, amikor leszálltunk a gépről, felém fordult és azt mondta: 'Nézd, kicsit kínos a dolog, de a férjem vár a kijáratnál, megtennéd, hogy lemaradsz egy kicsit'... Ezzel együtt nagyon emlékezetes repülőút volt" - mesélte a milliárdos üzletember.

"Az a gond a mosdókkal a repülőgépeken, hogy túl kicsik, így viszonylag gyorsnak kell lenni, mert nincs hely, meg aztán jön a többi utas és elkezd dörömbölni az ajtón. Amire nagyon élénken emlékszem, az négy tenyérlenyomat a tükrön, miután végeztünk. Akkor arra gondoltam, hogy jobb lenne letörölni őket" - mesélte Sir Richard Branson, aki kizártnak tartotta, hogy közel negyven év után útitársnője tudná, hogy mi lett akkori alkalmi partneréből.

Az emlék azonban mély nyomokat hagyott az üzletemberben, hiszen a Virgin lett az első légitársaság, amelyen dupla ágyak voltak, és olyan szlogenekkel próbálta meg magához csalogatni az utasokat, mint: "Soha nem felejted el az első alkalmat", "Nagyobb tapasztalattal, mint amit a név sugall" (a virgin magyarul szüzet jelent - a szerk.).

Az egyik férfimagazinnak adott interjúban Sir Richard Branson őszintén beszélt kábítószerrel kapcsolatos élményeiről is. Az 57 éves üzletember saját bevallása szerint több tudatmódosító szert is kipróbált és szedett Viagrát is. "Egyszer kipróbáltam az ecstasyt is, de nem volt különösebb hatással rám" - fogalmazott.

A dúsgazdag üzletember természetesen sokat forgolódik a sztárok környezetében is. Az első jointot például nem más, mint a közelmúltban Budapesten járt Rolling Stones gitárosa, Keith Richards tekerte neki.

Sir Richard Branson második feleségével él, két gyermeke van. Egyikükről többször is pletykálták már, hogy Vilmos herceg barátnője. Az üzletember ezt határozottan cáfolta, mondván, a két fiatal csak jó barát.

A milliárdos vállalkozó ráadásul nem is örülne egy mélyebb kapcsolatnak, esetleg egy házasságnak. "Borzalmas ötlet lenne. Semmi bajom Vilmossal, de a királyi család élete és az azzal járó felelősség nagyon nehézzé teszi a mindennapokat" - mondta.

Sir Richard Branson 16 évesen adta ki első magazinját, a Student-et. Az 1970-es években építette ki zeneüzleteinek láncát, a Virgin Megastore-okat, ami országos hírnevet hozott neki a nyolcvanas években. A közelmúltban komoly harcot folytatott Rupert Murdoch-kal az egyik brit kereskedelmi televízióért.

Címlapról ajánljuk
A hulladék geopolitikája – már a kidobott akkumulátorért is verseny indul

A hulladék geopolitikája – már a kidobott akkumulátorért is verseny indul

Egy elhasznált akkumulátor első pillantásra hulladék. Valójában azonban lítiumot, nikkelt, kobaltot és más értékes anyagokat tartalmazó potenciális nyersanyagforrás. Washington most ezt a másodlagos nyersanyagforrást is nemzetbiztonsági logikába emeli, miközben Európában néhány éven belül már magáért a feldolgozható hulladékért is kiéleződhet a verseny.
inforadio
ARÉNA
2026.08.31. hétfő, 18:00
Bauer Bence
a Mathias Corvinus Collegium Magyar–Német Intézet az Európai Együttműködésért igazgatója
Tisza-kormány: áll a bál a Vagyonvédelmi Hivatal körül, sorjáznak a feljentések és a személycserék

Tisza-kormány: áll a bál a Vagyonvédelmi Hivatal körül, sorjáznak a feljentések és a személycserék

Az új kormány első száz napjának végére még jobban felpörgött a magyar belpolitika: az Országgyűlés megválasztotta Unger Anna Rózát a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal elnökévé, ami ellen komoly ellenállás mutatkozik a közvéleményben. Eközben a felsőoktatási alapítványok kuratóriumainak 98 százalékát lecserélték, és megkezdődött az MCC oktatási feladatainak átvétele. Magyar Péter miniszterelnök bejelentette, hogy a tervezettnél két héttel korábban elkészült a paksi fenékküszöb első üteme, amely nélkül két turbina is leállt volna az atomerőműben. Vitézy Dávid közlekedési miniszter feljelentést tett az M6-os autópálya korábbi üzemeltetési szerződése miatt, a kormány pedig új érdekegyeztetési rendszert ígért a szakszervezeteknek és munkáltatóknak. A miniszterelnök hétfőn a Bledi Stratégiai Fórumon Janez Jansa szlovén kormányfővel tárgyal. Belpolitikai hírfolyamunk vasárnap.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×