Infostart.hu
eur:
360.48
usd:
316.6
bux:
143471.05
2026. július 24. péntek Kincső, Kinga

Halálra rémült a szupermodell

Nem sikerült megsemmisítenie Kate Mossnak minden közös emléket, amely botrányhős egykori szerelméhez, Pete Doherty-hez köti. A pár minden közös élményét videóra vette, de a nyolc kazettából kettő szőrén-szálán eltűnt. A modell attól fél, Pete visszaél majd a felvétellel.

Kate Moss és Pete Doherty minden közös élményt megörökített. Felvették ibizai nyaralásukat és azt is, hogyan mulattak legutóbb a glastonbury fesztiválon, de a kamera akkor is dolgozott, amikor kettesben voltak odahaza zárt ajtók mögött.

Szakításuk után Kate a nyolc kazettából csak hatot tudott megsemmisíteni, kettő eltűnt. Egy név nélkül nyilatkozó barát szerint a modell attól fél, hogy egykori szerelme visszaél majd a felvétellel; felteszi az internetre vagy eladja, hogy megalázza őt.

A felvételek egy része már korábban felkerült a világhálóra, azokban azonban nem volt semmi kínos: a pár duettet énekelt rajtuk. Feltűnik ugyan a képen a félmeztelen Kate, de a modell ezt nem szégyelli. Mint ahogy talán azt sem, hogy jó néhány jelenet mutatja, amint részegen káromkodik. "Amíg együtt voltak, elment az ilyesmi. Kate romantikusnak találta a dolgot - úgy gondolta, olyanok együtt, mint John Lennon és Yoko Ono" - vélekedett a forrás.

Azokat a felvételeket Pete a barátnője beleegyezésével tette fel az internetre - most viszont Kate-mek nem lesz beleszólása abba, mi legyen a kazetták sorsa. "Pete azt csinál velük, amit akar. És mindnyájan tudjuk, mire képes, ha el van keseredve" - tette hozzá az ismerős.

A modell július elején rúgta ki a barátját, és a biztonság kedvéért a zárakat is kicseréltette észak-londoni lakása ajtaján. Sok jóra nem számíthat volt barátjától. Pete Doherty hatjegyű összegért adta el emlékiratait; a könyv a múlt hónapban jelent meg, és szaftos részleteket tartalmaz a pár magánéletéről.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.07.24. péntek, 18:00
Szongoth Domán válogatott jégkorongozó
Kovács Attila a Magyar Jégkorong Szövetség sportigazgatója
Esik a Nasdaq, megint nyomás alatt a chipgyártók

Esik a Nasdaq, megint nyomás alatt a chipgyártók

Péntek reggelre bizonytalan hangulat alakult ki a tőzsdéken, miután a közel-keleti konfliktus eszkalációja egy ponton 100 dollár fölé hajtotta a Brent árfolyamát, ismét felerősítve az inflációs és kamatemelési félelmeket. A helyzetet Donald Trump új vámintézkedései is rontották, miközben a vállalati fronton sorra érkeznek a gyorsjelentések. Napközben azonban javul a hangulat, Európában részben az olajár napközbeni korrekciójának köszönhetően pozitív volt a kép, a magyar tőzsdén pedig a BUX és a Mol is történelmi csúcsra ment. Az amerikai indexeket azonban ma is lehúzzák a chipgyártók.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×